Čas na serveru 14:27:53

Aukce C/2024

Rudolf Dzurko - Zlatý bažant

Rudolf Dzurko
Zlatý bažant

Id: 515401

obraz složený ze skleněných fragmentů, rozměr 45 x 61 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Sudek - V zimě

Josef Sudek
V zimě

Id: 518502

fotografie/papír, rozměr 17,6 x 17 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ferdinand Kotvald - Václavské náměstí

Ferdinand Kotvald
Václavské náměstí

Id: 518601

olej/karton, rozměr 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Franz Breest - Puma

Franz Breest
Puma

Id: 521102

olej/plátno, rozměr 63 x 82 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, zvlněné plátno, krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Krištof Kintera - Something wrong?

Krištof Kintera
Something wrong?

Id: 522102

stříkaný akryl/ruční papír, rozměr 41 x 58 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Žena v krajině

Žena v krajině

Id: 496101

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 38,5 x 38,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1976)

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan Kubíček - Geometrická kompozice

Jan Kubíček
Geometrická kompozice

Id: 507804

serigrafie/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Studie portrétu

Oldřich Kulhánek
Studie portrétu

Id: 512701

litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová - Cestou plnou snů

Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová
Cestou plnou snů

Id: 517901

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
12 500

14 000

Detail

Hanuš Schwaiger - Vodník

Hanuš Schwaiger
Vodník

Id: 518301

gobelín, rozměr cca 207 x 115 cm, značeno v osnově vpravo dole, vrchní i spodní okraj zdoben dlouhými třásněmi, tkanina místy poškozená

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Gustav  Porš - Vrby v zimě

Gustav Porš
Vrby v zimě

Id: 521404

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Emil Filla - Ženský kubistický akt v lenošce

Emil Filla
Ženský kubistický akt v lenošce

Id: 484805

lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, v soupisu díla č. 101, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Úspěšné prase

Oldřich Kulhánek
Úspěšné prase

Id: 512702

litografie/papír, rozměr listu 76 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Andy Warhol - Dollar Sign

Andy Warhol
Dollar Sign

Id: 517701

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Stanislav Lolek - Rozkvetlá louka

Stanislav Lolek
Rozkvetlá louka

Id: 514802

olej/karton, rozměr 16 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail