Čas na serveru 14:16:57

Aukce C/2024

Jiří Winter Neprakta - První pražští cukráři

Jiří Winter Neprakta
První pražští cukráři

Id: 483415

tuš/papír, rozměr listu 17 x 17 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 277

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Příjemně unavená

Marie Čermínová - Toyen
Příjemně unavená

Id: 484811

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem pro Hiroshimu

Oldřich Kulhánek
Requiem pro Hiroshimu

Id: 519202

barevný lept/papír, rozměr 63 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Horizont poznání II

Jaroslav Vlasák
Horizont poznání II

Id: 519902

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 85 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Marko Čermák - Časová ztráta

Marko Čermák
Časová ztráta

Id: 520905

akvarel/papír, rozměr listu 24 x 20 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno, nerealizovaný návrh obálky knihy Časová ztráta

Vyvolávací cena:
7 000

8 000

Detail

Jan Baptist Lambrechts - okruh - Rozhovor

Jan Baptist Lambrechts - okruh
Rozhovor

Id: 509112

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 36 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1. pol. 18. stol.)

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

Detail

Svetislav Vukovič - Z Chorvatska

Svetislav Vukovič
Z Chorvatska

Id: 516605

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 521610

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jindra Kocourek - NSU Max (1954)

Jindra Kocourek
NSU Max (1954)

Id: 489606

olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Jiří Anderle - Lika II

Lika II

Id: 502602

lept/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jiří Anderle - Kam?

Kam?

Id: 507805

lept/ruční papír, rozměr listu 32 x 47,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Výkřiky

Oldřich Kulhánek
Výkřiky

Id: 512705

lept/ruční papír, rozměr listu 53,5 x 34,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Trampota - Pohled do údolí

Jan Trampota
Pohled do údolí

Id: 513404

olej/plátno, rozměr 65 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, malba v ploše krakelovaná, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Rossí - Rytíř

Karel Rossí
Rytíř

Id: 514301

olej/karton, rozměr 21 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky v malbě v horní části (viz foto)

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaromír Rybák - Gappa

Jaromír Rybák
Gappa

Id: 520001

skleněná plastika, ztavené ryté sklo, rozměr 7 x 7,8 x 6,8 cm, značeno vlevo nahoře

Vyvolávací cena:

7 000

Detail