Čas na serveru 14:19:58

Aukce C/2024

Zdeněk Burian - Na loďce

Zdeněk Burian
Na loďce

Id: 520201

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy P. F. Westermana Třetí důstojník, Toužimský - Moravec 1937

Vyvolávací cena:
12 000

81 000

Detail

Příhozy: 79

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 508901

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 500

80 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Lada - Domorodci

Josef Lada
Domorodci

Id: 515901

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

78 555

Detail

Příhozy: 73

František Ringo Čech - Svatý Vít

František Ringo Čech
Svatý Vít

Id: 522403

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, po

Vyvolávací cena:
6 000

78 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 61

Vladimír Komárek - V okně

Vladimír Komárek
V okně

Id: 519601

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

76 889

Detail

Příhozy: 77

Zdeněk Hajný - Poznání II

Zdeněk Hajný
Poznání II

Id: 515402

olej/plátno, rozměr 24,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Jiří Anderle - Vanitas VIII

Vanitas VIII

Id: 520801

lept/suchá jehla/pastel/ruční papír, varianta s kresbou, rozměr listu 96 x 64 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno 1/1 a popsáno ve spodní části, vloženo mezi dvě skla, olověný obvodový rám

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 71

Zdeněk Burian - Dobrodruh

Zdeněk Burian
Dobrodruh

Id: 519804

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno jako obálka knihy Dobrodruh, naps. F. J. Čečetka, vyd. Nakl. V. Pavlík v roce 1941, kniha přiložena, po

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 65

Štefan Roskoványi - Na tržišti

Štefan Roskoványi
Na tržišti

Id: 518702

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 87

Lukáš Novák - Lil Mirage

Lukáš Novák
Lil Mirage

Id: 503110

skleněná plastika, optické sklo, rozměr 30 x 8 x 8 cm, značeno a číslováno na zadní straně, přiložen Certificate of Autenticity vyhotovený autorem, v originálním balení, obsah balení: plastika, certifikát pravosti, ochranné rukavice, čistící utěrka, vrut a hmoždinka pro upevnění na zeď

Vyvolávací cena:
15 000

63 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Ullmann - Zima u chalup

Josef Ullmann
Zima u chalup

Id: 513403

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 71

Kristian Kodet - Vzpomínka

Kristian Kodet
Vzpomínka

Id: 522104

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

61 500

Detail

Příhozy: 69

Václav Březina - Lesní interiér

Václav Březina
Lesní interiér

Id: 517001

olej/plátno, rozměr 100 x 74 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti odborně restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Detail

Jaroslav Panuška - Cesta v krajině

Jaroslav Panuška
Cesta v krajině

Id: 516603

olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

60 100

Detail

Příhozy: 68

František Ringo Čech - Ovocná biožena

František Ringo Čech
Ovocná biožena

Id: 522402

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, po

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 64