Čas na serveru 06:12:31

Aukce LXXXXI/2023

Josef Jíra - V parku

Josef Jíra
V parku

Id: 438801

oboustranná kresba, akvarel/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - ABC

ABC

Id: 440403

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na saních

Vojtěch Sedláček
Na saních

Id: 425501

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 430104

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Alois Bílek - Struktury

Alois Bílek
Struktury

Id: 428402

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Tomáš Bím - Lacoste

Tomáš Bím
Lacoste

Id: 429109

litografie/papír, rozměr 32 x 48 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Hubert Kovařík - Akt

Hubert Kovařík
Akt

Id: 432201

olej/karton, rozměr 67 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba lokálně (koleno) odřená

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Klápště - Květiny ve džbánu

Jaroslav Klápště
Květiny ve džbánu

Id: 432402

tempera/sololit, rozměr 27 x 17 cm, neznačeno, rámováno, oděrky v malbě a na rámu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Fürst - Polní cesta

Jindřich Fürst
Polní cesta

Id: 434202

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Mandl - Průnik hmoty

Jaroslav Mandl
Průnik hmoty

Id: 436801

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 69 X 69 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Julius Mařák - V lese

Julius Mařák
V lese

Id: 437706

tuš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Miloš Kurovský - Žabák

Miloš Kurovský
Žabák

Id: 425904

pastel/velur fixovaný na překližce, rozměr 65 x 50 cm, neznačeno, rámováno, popsáno a značeno na zadní straně (věnování dceři Lence), malba na několika místech odřená, místy na povrch vystupují drobné hřebíčky (viz foto)

Vyvolávací cena:

8 111

Detail

Jindra Husáriková - Dva klauni

Jindra Husáriková
Dva klauni

Id: 439802

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 001

Detail

Tomáš Bím - Hřiště

Tomáš Bím
Hřiště

Id: 429110

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Ringo Čech - Moucha

František Ringo Čech
Moucha

Id: 442422

fix/papír, rozměr 26 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail