Aukce LXXXXIX/2024
Josef Ullmann
Pohled do krajiny
Id: 509801
olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč
Max Švabinský
Srpnové poledne
Id: 512106
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 50 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, vlastnoruční tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Robert Schlosser
Dívka s květinou
Id: 494201
olej/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, karton mírně prohnutý, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Jan Kristofori
Múza
Id: 505908
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 500 Kč
Josef Velčovský
Mont-Saint-Michel
Id: 511806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Anděl zvěstování
Id: 507001
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Účastníci: 19
Hodina houslí
Id: 507501
fotografie/papír, rozměr cca 38 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části a na levé straně, limitovaná edice 2/10, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 600 Kč
Robert Jiran
Kubistické zátiší s konvicí na čaj
Id: 511006
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Děkuji
Id: 504202
papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu cca 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Panuška
U chalupy
Id: 505701
olej/plátno, rozměr 36 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
14 500 Kč
Madame XY
Id: 507503
fotografie/papír, rozměr cca 31 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno po obvodu fotografie, limitovaná edice 3/5, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 500 Kč
Václav Kroupa
Návrat z oslav
Id: 509108
olej/plátno, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, na několika místech oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 500 Kč
Petr Modlitba
Traper
Id: 512101
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Zdeněk Miler
Krteček a jahody
Id: 503103
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Jaroslav Šetelík
Zimní pražské panorama
Id: 504003
kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 78 cm, značeno a datováno na pravé straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč