Čas na serveru 21:06:09

Aukce LXXXXIX/2024

Josef Ullmann - Pohled do krajiny

Josef Ullmann
Pohled do krajiny

Id: 509801

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Max Švabinský - Srpnové poledne

Max Švabinský
Srpnové poledne

Id: 512106

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 50 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, vlastnoruční tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Robert Schlosser - Dívka s květinou

Robert Schlosser
Dívka s květinou

Id: 494201

olej/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, karton mírně prohnutý, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan Kristofori - Múza

Jan Kristofori
Múza

Id: 505908

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef Velčovský - Mont-Saint-Michel

Josef Velčovský
Mont-Saint-Michel

Id: 511806

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Olbram Zoubek - Anděl zvěstování

Anděl zvěstování

Id: 507001

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Účastníci: 19

Jan Saudek - Hodina houslí

Hodina houslí

Id: 507501

fotografie/papír, rozměr cca 38 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části a na levé straně, limitovaná edice 2/10, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Robert Jiran - Kubistické zátiší s konvicí na čaj

Robert Jiran
Kubistické zátiší s konvicí na čaj

Id: 511006

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Děkuji

Děkuji

Id: 504202

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr listu cca 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jaroslav Panuška - U chalupy

Jaroslav Panuška
U chalupy

Id: 505701

olej/plátno, rozměr 36 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

14 500

Detail

Jan Saudek - Madame XY

Madame XY

Id: 507503

fotografie/papír, rozměr cca 31 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno po obvodu fotografie, limitovaná edice 3/5, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Václav Kroupa - Návrat z oslav

Václav Kroupa
Návrat z oslav

Id: 509108

olej/plátno, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, na několika místech oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Petr Modlitba - Traper

Petr Modlitba
Traper

Id: 512101

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Zdeněk Miler - Krteček a jahody

Zdeněk Miler
Krteček a jahody

Id: 503103

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaroslav Šetelík - Zimní pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Zimní pražské panorama

Id: 504003

kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 78 cm, značeno a datováno na pravé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail