Čas na serveru 14:20:46

Aukce C/2024

Josef Váchal - Lesní interiér

Josef Váchal
Lesní interiér

Id: 516202

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

57 500

Detail

Příhozy: 91

Josef Jambor - Žabovřesky

Josef Jambor
Žabovřesky

Id: 513302

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Antonín Hudeček - Rybník Landa u Vráže

Antonín Hudeček
Rybník Landa u Vráže

Id: 512403

olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 65

Jiří Grus - Poslední tajemství Jana T.

Jiří Grus
Poslední tajemství Jana T.

Id: 516504

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno na titulní straně knihy Poslední tajemství Jana T., naps. Jaroslav Velinský, ilustroval Jiří Grus, vyd. Albatros červen 2024, přiložena kniha s věnováním autora

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 59

Jan Saudek - Portrét Michelle

Portrét Michelle

Id: 512707

olej/sololit, rozměr 20 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

52 000

Detail

Příhozy: 49

Vlastimil Zábranský - Děkuji za pochopení

Vlastimil Zábranský
Děkuji za pochopení

Id: 521602

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 70 cm (větší formát), značeno a popsáno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v levém dolním rohu vryp v malbě (viz foto)

Vyvolávací cena:
12 500

52 000

Detail

Josef  Svoboda - Mostar

Josef Svoboda
Mostar

Id: 513706

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 49

Kája Saudek - Cuba si!

Kája Saudek
Cuba si!

Id: 520601

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 28 x 42 cm, značeno v malbě vpravo, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 520301

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 19 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

50 500

Detail

Příhozy: 62

Igor Kitzberger - Páv

Igor Kitzberger
Páv

Id: 516901

bronzová plastika/sklo/mramor, celkový rozměr 57 x 7 x 6 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Bohuslav Reynek - Marnotratný syn

Bohuslav Reynek
Marnotratný syn

Id: 519003

suchá jehla/papír, rozměr listu cca 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu (vznik 1950)

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 62

Karel Schadt - Pohled do krajiny

Karel Schadt
Pohled do krajiny

Id: 513301

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Kája Saudek - Haf!

Kája Saudek
Haf!

Id: 514206

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 33 x 25,5 cm, značeno a popsáno na ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

46 500

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Škola hrou

Škola hrou

Id: 519101

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

46 234

Detail

Příhozy: 57

Vlastimil Zábranský - Plavky

Vlastimil Zábranský
Plavky

Id: 518101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

46 000

Detail

Účastníci: 25