Čas na serveru 21:14:00

Aukce LXXXXIX/2024

Jaroslav Mandl - Turbína

Jaroslav Mandl
Turbína

Id: 509303

vyřezávaný reliéf/akryl, rozměr 69 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Iva Hüttnerová - Harmonikář

Iva Hüttnerová
Harmonikář

Id: 504802

litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan  Smetana - Střechy

Jan Smetana
Střechy

Id: 505402

olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Hodr - Torzo ženy

Karel Hodr
Torzo ženy

Id: 507701

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 34 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, ve spodní části potřísněná malba

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Winter Neprakta - Těžká váha

Jiří Winter Neprakta
Těžká váha

Id: 483413

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30,5 x 22,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 120

Detail

Dirck van der Lisse - okruh - Venuše a Amor v krajině

Dirck van der Lisse - okruh
Venuše a Amor v krajině

Id: 511501

olej/plátno, rozměr 72 x 57 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
7 500

9 000

Detail

Jan Kanyza - Tělo krajiny

Jan Kanyza
Tělo krajiny

Id: 511902

giclée tisk/papír, rozměr 42 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kája Saudek - Oldřich Vízner

Kája Saudek
Oldřich Vízner

Id: 513001

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří)

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Gross - Pohled do krajiny

František Gross
Pohled do krajiny

Id: 486004

olej/sololit, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Nejedlý - U jezera

Otakar Nejedlý
U jezera

Id: 492602

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 17 x 23 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Ullmann - U potoka

Josef Ullmann
U potoka

Id: 511402

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor Vasarely - Geometrie

Viktor Vasarely
Geometrie

Id: 513801

serigrafie/papír, rozměr 70 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Kamarádi

Kamarádi

Id: 514208

kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 13 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 496801

litografie/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Iva Hüttnerová - Večer na Starém městě

Iva Hüttnerová
Večer na Starém městě

Id: 509307

barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, Autorský tisk, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 000

Detail