Aukce LXXXXIX/2024
Jaroslav Mandl
Turbína
Id: 509303
vyřezávaný reliéf/akryl, rozměr 69 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč
Iva Hüttnerová
Harmonikář
Id: 504802
litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Jan Smetana
Střechy
Id: 505402
olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč
Karel Hodr
Torzo ženy
Id: 507701
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 34 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, ve spodní části potřísněná malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Jiří Winter Neprakta
Těžká váha
Id: 483413
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30,5 x 22,5 cm, značeno autorským razítkem na zadní straně, popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 120 Kč
Dirck van der Lisse - okruh
Venuše a Amor v krajině
Id: 511501
olej/plátno, rozměr 72 x 57 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
9 000 Kč
Jan Kanyza
Tělo krajiny
Id: 511902
giclée tisk/papír, rozměr 42 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Kája Saudek
Oldřich Vízner
Id: 513001
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
František Gross
Pohled do krajiny
Id: 486004
olej/sololit, rozměr 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Otakar Nejedlý
U jezera
Id: 492602
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 17 x 23 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Josef Ullmann
U potoka
Id: 511402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Viktor Vasarely
Geometrie
Id: 513801
serigrafie/papír, rozměr 70 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč
Kamarádi
Id: 514208
kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 13 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 496801
litografie/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Iva Hüttnerová
Večer na Starém městě
Id: 509307
barevná litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, Autorský tisk, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč