Aukce LXXXXIX/2024
Jan Kanyza
Citace a nápisy III (triptych)
Id: 505904
kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 60
Jan Kanyza
Citace a nápisy I (triptych)
Id: 505902
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
75 000 Kč
Loďka
Id: 489506
pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
73 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 57
František Ringo Čech
Praha
Id: 515001
olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 56
František Tichý
Capriccio II
Id: 500606
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 49 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 159/2, str. 122
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 64
Jakub Bauernfreund
Zatiší s vázou a kyticí
Id: 511701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Arno Paříkem (20.9.2019)
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 60
Boris Jirků
Chalupa jako u broučků
Id: 512201
kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 73 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 58
Alois Mikulka
Jáša utek se Zuzou...
Id: 513202
olej/papír fixovaný na dřevě, celkový rozměr 30,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti odborně restaurováno (vznik 1972)
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
58 555 Kč
Jan Kaláb
Point Bird - Pointík
Id: 503109
plastika z polyuretanu, rozměr 25 x 13,5 x 13 cm, číslováno na spodní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vyhotovený autorem, součástí originální přepravní autorský box (viz foto)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
55 200 Kč
Příhozy: 58
Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 509201
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, na zadní straně autorské razítko a podpis, přiložena fotografie autora s dílem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
52 444 Kč
Luděk Marold
Čtenář
Id: 506503
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 56
Josef Čapek
Chlapec s rybou
Id: 509001
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč
František Hodonský
Z lužních zahrad
Id: 509702
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
50 000 Kč
Josef Svoboda
Rybáři
Id: 506501
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 49
Petr Modlitba
Dinosauři - období jury
Id: 507101
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Nová cesta do pravěku, naps. Vladimír Socha, vyd. CPress, Brno, 2019 (str. 36 - 37) kniha přiložena
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
49 000 Kč