Čas na serveru 21:11:14

Aukce LXXXXIX/2024

Jan Kanyza - Citace a nápisy III (triptych)

Jan Kanyza
Citace a nápisy III (triptych)

Id: 505904

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po

Vyvolávací cena:
12 000

82 000

Detail

Příhozy: 60

Jan Kanyza - Citace a nápisy I (triptych)

Jan Kanyza
Citace a nápisy I (triptych)

Id: 505902

Vyvolávací cena:
12 000

75 000

Detail

Jan  Zrzavý - Loďka

Loďka

Id: 489506

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 57

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 515001

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:
6 000

66 000

Detail

Příhozy: 56

František  Tichý - Capriccio II

František Tichý
Capriccio II

Id: 500606

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 49 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 159/2, str. 122

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 64

Jakub Bauernfreund - Zatiší s vázou a kyticí

Jakub Bauernfreund
Zatiší s vázou a kyticí

Id: 511701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Arno Paříkem (20.9.2019)

Vyvolávací cena:
12 000

63 000

Detail

Příhozy: 60

Boris Jirků - Chalupa jako u broučků

Boris Jirků
Chalupa jako u broučků

Id: 512201

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/sololit, celkový rozměr včetně autorského rámu 73 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
10 500

62 000

Detail

Příhozy: 58

Alois Mikulka
Jáša utek se Zuzou...

Id: 513202

olej/papír fixovaný na dřevě, celkový rozměr 30,5 x 42 cm, značeno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti odborně restaurováno (vznik 1972)

Vyvolávací cena:

58 555

Detail

Jan Kaláb - Point Bird - Pointík

Jan Kaláb
Point Bird - Pointík

Id: 503109

plastika z polyuretanu, rozměr 25 x 13,5 x 13 cm, číslováno na spodní straně, přiložen Certifikát pravosti díla vyhotovený autorem, součástí originální přepravní autorský box (viz foto)

Vyvolávací cena:

55 200

Detail

Příhozy: 58

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 509201

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, na zadní straně autorské razítko a podpis, přiložena fotografie autora s dílem

Vyvolávací cena:
9 500

52 444

Detail

Luděk Marold - Čtenář

Luděk Marold
Čtenář

Id: 506503

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Čapek - Chlapec s rybou

Josef Čapek
Chlapec s rybou

Id: 509001

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

František Hodonský - Z lužních zahrad

František Hodonský
Z lužních zahrad

Id: 509702

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 506501

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 49

Petr Modlitba - Dinosauři - období jury

Petr Modlitba
Dinosauři - období jury

Id: 507101

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v knize Nová cesta do pravěku, naps. Vladimír Socha, vyd. CPress, Brno, 2019 (str. 36 - 37) kniha přiložena

Vyvolávací cena:

49 000

Detail