Aukce LXXXXIX/2024
Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze
Id: 497101
litografie/papír, rozměr listu 37 x 50,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, pamětní list státní tiskárny cenin
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Iva Hüttnerová
Za úplňku
Id: 505304
olej/dřevo, rozměr 27 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
36 400 Kč
Oldřich Kulhánek
Čtenářka
Id: 473505
lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Iva Hüttnerová
U kartářky
Id: 505302
olej/sololit, rozměr 20 x 17 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
36 000 Kč
František Květoň
Příběh krajiny
Id: 505604
olej/sololit, rozměr 70 x 137 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 100 Kč
František Zdeněk Eberl
U statku
Id: 506601
olej/plátno, rozměr 71 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu děl the Catalogue Raisonné of François Eberl (1887 – 1962) pod číslem G006
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
35 000 Kč
Zdeněk Červinka
Krajina s opuštěným strážním stanovištěm
Id: 505601
olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 500 Kč
Judith s hlavou Holoferna
Id: 501901
kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr listu 81,5 x 63,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Dialog s velkými mistry, soupis grafického díla J. Anderle, Köln 1972, č. 212
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč
Salvador Dalí
Zebulun
Id: 496302
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 39 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu Dvanáct kmenů izraelských, vydáno k 25. výročí státu Izrael, reference Albert Field 78-72-6-H
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Barbora BARBAR Kysilková
Loutnistka (r. 2017)
Id: 504502
olej/mramorová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
32 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s vlaštovkami
Id: 513201
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole tužkou a vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 72
G.F.Händel Vivace, z cyklu I Musici
Id: 499601
lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
Kristian Kodet
Anděl
Id: 509301
olej/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
31 000 Kč
Franz Leitgeb
Květinové zátiší
Id: 509901
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
30 000 Kč
Melancholie
Id: 513802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 67 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 500 Kč