Čas na serveru 21:22:00

Aukce LXXXXIX/2024

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 497101

litografie/papír, rozměr listu 37 x 50,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, pamětní list státní tiskárny cenin

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Iva Hüttnerová - Za úplňku

Iva Hüttnerová
Za úplňku

Id: 505304

olej/dřevo, rozměr 27 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

36 400

Detail

Oldřich Kulhánek - Čtenářka

Oldřich Kulhánek
Čtenářka

Id: 473505

lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Iva Hüttnerová - U kartářky

Iva Hüttnerová
U kartářky

Id: 505302

olej/sololit, rozměr 20 x 17 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

František Květoň - Příběh krajiny

František Květoň
Příběh krajiny

Id: 505604

olej/sololit, rozměr 70 x 137 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 100

Detail

František Zdeněk Eberl - U statku

František Zdeněk Eberl
U statku

Id: 506601

olej/plátno, rozměr 71 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu děl the Catalogue Raisonné of François Eberl (1887 – 1962) pod číslem G006

Vyvolávací cena:
12 500

35 000

Detail

Zdeněk Červinka - Krajina s opuštěným strážním stanovištěm

Zdeněk Červinka
Krajina s opuštěným strážním stanovištěm

Id: 505601

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

33 500

Detail

Jiří Anderle - Judith s hlavou Holoferna

Judith s hlavou Holoferna

Id: 501901

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr listu 81,5 x 63,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Dialog s velkými mistry, soupis grafického díla J. Anderle, Köln 1972, č. 212

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Salvador Dalí - Zebulun

Salvador Dalí
Zebulun

Id: 496302

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 39 cm, značeno a číslováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu Dvanáct kmenů izraelských, vydáno k 25. výročí státu Izrael, reference Albert Field 78-72-6-H

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Barbora BARBAR Kysilková - Loutnistka (r. 2017)

Barbora BARBAR Kysilková
Loutnistka (r. 2017)

Id: 504502

olej/mramorová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

32 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s vlaštovkami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s vlaštovkami

Id: 513201

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole tužkou a vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 72

Jiří Anderle - G.F.Händel Vivace, z cyklu I Musici

G.F.Händel Vivace, z cyklu I Musici

Id: 499601

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr listu 65 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 509301

olej/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem

Vyvolávací cena:
7 500

31 000

Detail

Franz Leitgeb - Květinové zátiší

Franz Leitgeb
Květinové zátiší

Id: 509901

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - Melancholie

Melancholie

Id: 513802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 67 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 500

Detail