Čas na serveru 14:20:33

Aukce C/2024

Jaroslav Šetelík - Karlův most v zimě

Jaroslav Šetelík
Karlův most v zimě

Id: 512401

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

45 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Saudek - I have lost you

I have lost you

Id: 515802

kolorovaná fotografie, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

44 100

Detail

Příhozy: 52

Pavel Pardy - Samota

Pavel Pardy
Samota

Id: 514305

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

44 000

Detail

Účastníci: 20

Iva Hüttnerová - Hra v dámu

Iva Hüttnerová
Hra v dámu

Id: 519001

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno (vznik 1976)

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 49

Roman Havelka - Jezírko na Vranči

Roman Havelka
Jezírko na Vranči

Id: 516201

olej/karton, rozměr 25 x 37 cm, značeno a popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 68

Marie Fischerová – Kvěchová - Předpověď počasí

Marie Fischerová – Kvěchová
Předpověď počasí

Id: 513702

kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 37 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 63

Vladimír Kompánek - Noční obloha

Vladimír Kompánek
Noční obloha

Id: 522101

olej/karton, rozměr 51 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 522105

olej/plátno fixované na lepence, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

40 900

Detail

Příhozy: 49

Zdena Höhmová - Imaginární krajina

Zdena Höhmová
Imaginární krajina

Id: 514304

kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno ve spodní části, olištováno

Vyvolávací cena:

40 700

Detail

Josef Procházka - Zima na vsi

Josef Procházka
Zima na vsi

Id: 518804

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 100

Detail

Příhozy: 48

Jaroslav Klápště - Vltavské údolí u Suchdola

Jaroslav Klápště
Vltavské údolí u Suchdola

Id: 515403

tempera/karton, rozměr 47 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně štítek z Díla

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Kája Saudek - U dálnopisu

Kája Saudek
U dálnopisu

Id: 517323

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 21 cm, značeno a datováno na levé straně, zaskleno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jan Honsa - Březiny v údolí Švarcavy

Jan Honsa
Březiny v údolí Švarcavy

Id: 511205

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 50

Bohuslav Reynek - Ukřižování s lotry

Bohuslav Reynek
Ukřižování s lotry

Id: 519002

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Hugo Charlemont - Zelné pole

Hugo Charlemont
Zelné pole

Id: 516611

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně výstavní štítek, po

Vyvolávací cena:

36 100

Detail