Čas na serveru 14:19:27

Aukce CI/2024

Josef Velčovský - Mlhy nad zátokou Majalahti

Josef Velčovský
Mlhy nad zátokou Majalahti

Id: 527801

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Alexandr Oniščenko - Slunečný den

Alexandr Oniščenko
Slunečný den

Id: 498101

olej/plátno, rozměr 70 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 104

Josef Velčovský - Podzim pod Házmburkem

Josef Velčovský
Podzim pod Házmburkem

Id: 521201

akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 21,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

106 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 86

Lutobor Hlavsa - Pocta Fellinimu

Lutobor Hlavsa
Pocta Fellinimu

Id: 526201

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v katalogu výstavy Lutobor Hlavsa konané ve dnech 19.10. - 14.11.2020 (viz foto)

Vyvolávací cena:
15 000

99 000

Detail

Příhozy: 86

Václav Špála - Loďka v krajině

Loďka v krajině

Id: 530201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 101

Luigi Mayer - Přístav

Luigi Mayer
Přístav

Id: 525405

olej/dřevo, rozměr 21 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 80

Vincenc Beneš - Kytice a jablka

Vincenc Beneš
Kytice a jablka

Id: 521805

olej/plátno, rozměr 60 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

86 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 79

Jan  Zrzavý - Milosrdenství

Milosrdenství

Id: 522202

kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 51

 Josef Holub - Vltavská partie

Josef Holub
Vltavská partie

Id: 525806

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

83 500

Detail

Příhozy: 72

Jan Saudek - Colt

Colt

Id: 526401

akryl/plátno fixované na lepence, rozměr 35 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen Certifikát pravosti vytvořený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

83 000

Detail

Účastníci: 19

Míla Doleželová - Motiv z Orientu

Míla Doleželová
Motiv z Orientu

Id: 524802

olej/karton, rozměr 72 x 104 cm, naznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

František Ringo Čech - Zvířátka ji hledají

František Ringo Čech
Zvířátka ji hledají

Id: 530101

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 53

Míla Doleželová - Kristus

Míla Doleželová
Kristus

Id: 524804

olej/plátno, rozměr 120 x 67 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 500

68 000

Detail

Příhozy: 50

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 525907

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

67 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 55

Vladimír Kompánek - Sáňkaři

Vladimír Kompánek
Sáňkaři

Id: 530401

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
9 500

66 500

Detail

Příhozy: 71