Čas na serveru 12:33:25

Aukce CI/2024

Olbram Zoubek - Zaslíbená

Zaslíbená

Id: 529401

bronzová plastika na traventinovém podstavci, rozměr včetně podstavce 71 cm, výška plastiky 45 cm, značeno na pravé straně

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Detail

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Zaslíbený

Zaslíbený

Id: 529402

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Detail

Příhozy: 83

Jan Saudek - Malíř

Malíř

Id: 525901

olej/plátno, rozměr 110 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vytvořený autorem

Vyvolávací cena:
35 000

350 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 68

Richard Wiesner - Figurální kompozice

Richard Wiesner
Figurální kompozice

Id: 521802

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
18 500

230 000

Detail

Míla Doleželová - Matka s dítětem

Míla Doleželová
Matka s dítětem

Id: 524805

olej/plátno, rozměr 150 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
15 000

221 000

Detail

Příhozy: 102

Jan  Zrzavý - Diana

Diana

Id: 522201

kresba tužkou a pastelkou/papír, rozměr listu cca 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:
15 000

220 000

Detail

Účastníci: 33

Příhozy: 109

Pasta  Oner - Door and Dog

Pasta Oner
Door and Dog

Id: 525903

olej/akryl/plátno, rozměr 170 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem, dílo bylo součástí výstavy The Gilded Age v Oblastní galerii Liberec (2.6. - 1.10.2023)

Vyvolávací cena:
45 000

215 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Saudek - Marie č. 1

Marie č. 1

Id: 525908

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 55 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
15 000

199 000

Detail

Účastníci: 19

Josef Velčovský - Horská krajina v sezóně jahod

Josef Velčovský
Horská krajina v sezóně jahod

Id: 525906

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 59

Otto Gutfreund - Kubistické poprsí

Otto Gutfreund
Kubistické poprsí

Id: 525204

bronzová plastika na dřevěném podstavci, patinovaný bronz, celkový rozměr 60 x 44 x 58 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:
50 000

173 000

Detail

Josef Velčovský - Snídaně v trávě

Josef Velčovský
Snídaně v trávě

Id: 525909

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

141 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 70

Vojtěch Hynais - Portrét dívky v bílém čepečku

Vojtěch Hynais
Portrét dívky v bílém čepečku

Id: 527202

pastel/papír, rozměr 58 x 45 cm (ovál), značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek vyhotovený PhDr. Šárkou Leubnerovou

Vyvolávací cena:
12 000

125 000

Detail

Příhozy: 104

Adam Štech - Pin up Girl

Adam Štech
Pin up Girl

Id: 525904

barvená sádrová mozaika, rozměr 85 x 65 cm, značeno a datováno na pravé straně, autorsky rámováno, zaskleno muzeálním sklem, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

Vyvolávací cena:
25 000

120 000

Detail

Jan Kanyza - Někde v Provence

Jan Kanyza
Někde v Provence

Id: 523701

akryl/plátno, rozměr 100 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

119 000

Detail

Příhozy: 85

Adam Štech - Akt

Adam Štech
Akt

Id: 525902

kombinovaná technika, tempera/olej/plátno, rozměr 110 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

Detail