Aukční rekordy
Peter Nižňanský
Evička II.
Id: 253201
bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
125 001 Kč
Robert Jiran
Zlatá ulička
Id: 334401
olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
125 001 Kč
Monogram
Při úplňku
Id: 1789
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
125 000 Kč
Emil Filla
Žebrák
Id: 155508
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
125 000 Kč
Mikoláš Aleš
Husitský bojovník
Id: 188204
kombinovaná technika/karton, rozměr 61,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
125 000 Kč
Marie
Id: 231701
reliéf/cement/zlato, malý detail hlavy, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Josef Loukota
Veselá baletka
Id: 237103
olej/plátno, rozměr 70 x 56 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
František Foltýn
Městské střechy
Id: 255801
olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
125 000 Kč
Rudolf Kundera
V přístavu
Id: 259702
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
125 000 Kč
Adolphe Monticelli
Parková scéna
Id: 271303
olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
125 000 Kč
Georges Kars
Portrét
Id: 272310
olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Portrét ženy v klobouku
Id: 275801
kombinovaná technika/papír, rozměr 40,7 x 30 cm, značeno vpravo dole monogramem a vlevo dole celým jménem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
125 000 Kč
Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam
Id: 311301
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
125 000 Kč
Jiří Načeradský
Milenci
Id: 323305
olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Krajina s vodní hladinou
Id: 326604
akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
125 000 Kč
Georges Kars
Akt držící na rameni misku
Id: 340901
olej/karton, rozměr 40,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
125 000 Kč
Vladimír Komárek
Ptáci a žebříky
Id: 350205
olej/plátno, rozměr 101 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
125 000 Kč
Emil Filla
Lounské kopce
Id: 369606
tuše/papír, rozměr ve výřezu 21 x 63,5 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním Sudkovi vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis včetně evidenčního čísla na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
125 000 Kč
Jácob
Id: 381501
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
125 000 Kč
Zdena Braunerová
Vesnička
Id: 382101
olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, popsáno na zadní straně a značeno pozůstalostním razítkem, v minulosti restaurováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Josef Svoboda
Bretaňští rybáři
Id: 384401
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
125 000 Kč
Jiří Židlický
Vábení
Id: 443501
olej/sololit, rozměr 100 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
125 000 Kč
Josef Svoboda
Benátky
Id: 476702
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
125 000 Kč
Josef Rataj
Woman Duck
Id: 519501
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 180 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
125 000 Kč
Vojtěch Hynais
Portrét dívky v bílém čepečku
Id: 527202
pastel/papír, rozměr 58 x 45 cm (ovál), značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek vyhotovený PhDr. Šárkou Leubnerovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
125 000 Kč
Josef Jíra
Silnice - oboustranný obraz
Id: 521402
olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, značeno vpravo dole, olištováno, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
121 600 Kč
Kamil Lhoták
Jehlan a kužel
Id: 61202
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
121 000 Kč
Václav Brožík
Portrét dívky
Id: 217207
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
121 000 Kč
Gustav Porš
Zimní nálada
Id: 259904
olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
121 000 Kč
Peter Nižňanský
Sedící
Id: 444302
leštěný a patinovaný bronz na žulovém podstavci, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno na spodní části (pravé chodidlo)
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
120 700 Kč
Josef Loukota
Baletka
Id: 217903
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
120 005 Kč
Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese
Id: 239802
olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
120 005 Kč
Žena a stín
Id: 380501
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, značeno na zadní straně vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
120 002 Kč
Loďky a kameny
Id: 275802
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
120 001 Kč
Stanislav Podhrázský
Odpočinek
Id: 1478
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
120 000 Kč
Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem
Id: 19101
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
120 000 Kč
František Kupka
Kompozice
Id: 24501
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
120 000 Kč
Josef Svoboda
Rybáři
Id: 30601
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
120 000 Kč
Richard Wiesner
Zamyšlená
Id: 86021
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
120 000 Kč
Čtvero ročních období
Id: 97401
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
120 000 Kč