Čas na serveru 12:23:04

Aukce C/2024

Ota Janeček - Flora

Flora

Id: 523501

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně štítek s kat.č. 9323, rámováno, oděrky na rámu, posouzeno a pravost potvrzena synem autora Ing. Tomášem Janečkem, po

Vyvolávací cena:
15 000

260 000

Detail

Účastníci: 33

Příhozy: 102

Olbram Zoubek - Kúros (Atlet)

Kúros (Atlet)

Id: 515101

plastika, olovo/cín/zlato, celková výška 60 cm, rozměr podstavce 14 x 14 cm, značeno na podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1983

Vyvolávací cena:
30 000

180 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 82

Zdeněk Burian - Sadař I. (Podzim)

Zdeněk Burian
Sadař I. (Podzim)

Id: 515601

olej/plátno, rozměr 67 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Zdeněk Burian, naps. Vladimír Prokop, vyd. Gallery 2005, str. 27, kniha přiložena

Vyvolávací cena:
35 000

130 100

Detail

Příhozy: 62

Josef Rataj - Woman Amor

Josef Rataj
Woman Amor

Id: 519502

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

Vyvolávací cena:
13 000

130 000

Detail

Příhozy: 97

Josef Rataj - Woman Duck

Josef Rataj
Woman Duck

Id: 519501

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 180 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Jíra - Silnice - oboustranný obraz

Josef Jíra
Silnice - oboustranný obraz

Id: 521402

olej/plátno, rozměr 45 x 58 cm, značeno vpravo dole, olištováno, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:
12 500

121 600

Detail

Příhozy: 90

Milan Knížák - Květinový čtverec

Milan Knížák
Květinový čtverec

Id: 514306

kombinovaná technika, akryl/textilie/plátno, rozměr 160 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

115 000

Detail

Příhozy: 59

Karel Laštovka - Tváře

Karel Laštovka
Tváře

Id: 515405

olej/plátno, rozměr 90 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

106 000

Detail

Příhozy: 76

Zdeněk Burian - Vládce pralesa

Zdeněk Burian
Vládce pralesa

Id: 519805

tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Vládce pralesa na str. 223, naps. José de Alencar, vyd. nakl. Melantrich v roce 1969, kniha přiložena, po

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 67

Jiří Načeradský - Dva domy na louce

Jiří Načeradský
Dva domy na louce

Id: 521410

akryl/plátno, rozměr 82 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1983

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Detail

Příhozy: 87

Julius Mařák - Lesní potok

Julius Mařák
Lesní potok

Id: 517801

olej/překližka, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vyhotovený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 105

František Hodonský - Noční řeka

František Hodonský
Noční řeka

Id: 509704

olej/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
15 000

98 100

Detail

Příhozy: 79

Miloslav  Holý - Květiny a hruška

Miloslav Holý
Květiny a hruška

Id: 521101

olej/plátno, rozměr 60 x 77 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek a výstavní razítko z Mánesa (viz foto), drobné oděrky v malbě, varianta díla publikovaného v knize Miloslav Holý 1897 - 1974, vyd. rodina umělce v roce 2011 (viz foto)

Vyvolávací cena:
12 500

91 000

Detail

Příhozy: 90

František Hodonský - Stěna vodních rostlin

František Hodonský
Stěna vodních rostlin

Id: 509703

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
15 000

84 500

Detail

Příhozy: 78

Bohuslav Reynek - Kočka

Bohuslav Reynek
Kočka

Id: 519004

suchá jehla s monotypem/papír, rozměr ve výřezu 9 x 7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 86