Aukční rekordy
Pavla
Id: 90030
fotografie, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, datováno, popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Teodor Josef Mousson
Vesnické zátiší
Id: 537
olej/karton, rozměr 17,5 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Břetislav Benda
Sedící dívka
Id: 982
bronzová figura na žulovém podstavci, celková výška 32 cm, signováno, starý odlitek, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Vladimír Komárek
Ptačí námluvy
Id: 1386
olej/plátno, rozměr 34,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Zdeněk Miler
Krtek a loupežník
Id: 1629
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
37 000 Kč
Alois Schneiderka
Harmonikář
Id: 2225
olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Ladislav Šaloun
Zrazená
Id: 14101
patinovaná sádra, celková výška 67 cm, značeno Š, drobné povrchové odřeniny, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Alois Kalvoda
Zasněžený statek
Id: 2009
olej/karton, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, kvalitní plenérová práce z ranější doby těsně po roce 1900, původní stav, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
36 500 Kč
Vladimír Komárek
Šedorůžový obraz
Id: 315
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 94, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
36 000 Kč
Karel Liebscher
Cihelna za Košířemi
Id: 1779
olej/karton, rozměr 14,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1905, popis, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
36 000 Kč
Luděk Marold
Dostaveníčko
Id: 141507
kolorovaná kresba/papír, rozměr 38 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno v Eckově rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Josef Ullmann
Podzim
Id: 152501
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
36 000 Kč
Jaromír Kunc
Plakáty
Id: 156102
olej/plátno, rozměr 40 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Neznačeno
Paraplíčko
Id: 991
olej/plátno, rozměr plátna 58 x 46 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
35 034 Kč
Josef Jíra
Před kostelem
Id: 760
olej/plátno, rozměr plátna 40 x 26 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, vlevo dole věnování J. Kemrovi Josef, malba drobně poškozena viz foto
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
35 000 Kč
Václav Březina
Rozkvetlé máky
Id: 16101
olej/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
35 000 Kč
Koberec
Čína
Id: 2339
rozměr 152 x 78 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 112 Kč
Josef Hlinomaz
Modrá krajina
Id: 807
olej/karton, rozměr ve výřezu 13,5 x 19 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně přípis Josefa Kemra, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
U malého mola v Bašce
Id: 41101
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
34 000 Kč
Ležící akt
Id: 25603
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 661 Kč
Otakar Číla
Ráno na pastvě
Id: 738
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vpravo dole O. Číla, obraz i rám ve výborném stavu viz foto, se souhlasem nového majitele by tento obraz mohl být uveřejněn v připravované autobiografii
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
32 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Královna Ethiopů
Id: 27601
tuž/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1998, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 100 Kč
Josef Krejsa
Na pastvě
Id: 663
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, obraz odborně vyčištěn, vše v perfektním stavu
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
31 000 Kč
Roman Franta
Němka
Id: 27604
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
František Líbal
Lesní interier
Id: 72511
olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Augustin Mervart
Samota
Id: 399
olej/karton, rozměr malby 23,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 100 Kč
Jaroslav Hněvkovský
Bengálská dívka
Id: 341
olej/karton, ovál 47 x 40 cm, nesignováno, na zadní straně špatně čitelný autorův popis včetně podpisu, na rámu otluky, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Josef Istler
Dáma
Id: 1384
strukturální malba/sololit, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, 70. léta 20. století, původem z rodiny autora, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
30 000 Kč
J. A. Komenský
Id: 1847
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Jiří Trnka
Lesní víla
Id: 6014
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
29 500 Kč
Josef Jíra
I. návrh Křížové cesty
Id: 892
suchá jehla, rozměr jednotlivého výřezu 12 x 8 cm, celý rozměr pasparty bez rámu 42 x 84 cm, nesignováno, popis a signace na zadní straně, paspartováno, zaskleno, původní stav, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
29 000 Kč
Odpočívající dívka
Id: 1030
kolorovaný linoryt, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vpravo dole V Špála, datováno 1934, lehce zvlněný papír, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
10 400 Kč
29 000 Kč
Karel Hodr
Pohled na Čertovku
Id: 1817
olej/karton, rozměr 31,5 x 62 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Josef Mařatka
Milenci
Id: 2146
bronzová plastika, výška 14,5 cm, signováno na podstavci, na tomto kuse byla odvedena velmi kvalitní cizelérská práce, jedná se o původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek pod kopcem
Id: 25601
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi
Id: 514101
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10,5 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Justus Perthes
Europa 16. století
Id: 308823
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč