Aukční rekordy
Kazi
Id: 180901
cín/olovo/zlato, celková výška cca 70,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
385 000 Kč
Václav Radimský
Východ slunce na Labi
Id: 355501
olej/karton, rozměr 70 x 99 cm, značeno vpravo dole, též na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nečistoty pod sklem, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
385 000 Kč
Rektor
Id: 229503
polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 221 cm, rozpětí rukou cca 194 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, jedná se o velmi nadrozměrnou plastiku, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek,po
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
380 000 Kč
Ján Hála
Chalupy ze starého Važce
Id: 248501
olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, k obrazu se přikládá dobrozdání autenticity syna autora ak. mal. Jana Hály
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
380 000 Kč
Vlastimil Beneš
Zimní stadion
Id: 453401
olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
375 000 Kč
Pablo Picasso
Kolekce předmětů
Id: 272807
kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
370 000 Kč
Oceánská krajina
Id: 296501
kombinovaná technika/kvaš/mastné barevné křídy/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 34,5 cm, značeno s datací a věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou, písemný posudek přiložen
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
370 000 Kč
Loďky s kostelíkem
Id: 335208
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 11,5 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, přiložen odborný znalecký posudek PhDr. Ĺuboslava Moza, PhDr.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
370 000 Kč
Evička
Id: 280501
cín/olovo/zlato, celková výška cca 71,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, přiloženo písemné potvrzení autenticity dcery autora a Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
369 000 Kč
Maxim Kopf
Kytice
Id: 423901
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
365 000 Kč
Josef Lada
Zimní náves se slepicemi
Id: 231903
kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
361 003 Kč
Bárky v přístavu
Id: 374602
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
360 500 Kč
Václav Radimský
Rybníček na návsi
Id: 276910
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
360 000 Kč
Starý mlýn na Ile de Bréhat
Id: 378302
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně vlastnoruční popis autora včetně potvrzení pravosti kresby Dr. Františkem Dvořákem z roku 1994, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
360 000 Kč
Václav Radimský
Labská tůň
Id: 110602
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém, původním stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
355 000 Kč
František Tichý
Paganini
Id: 259703
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
355 000 Kč
Jiří Načeradský
Souhra
Id: 296203
olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, dílo vystavováno a publikováno
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
355 000 Kč
Václav Radimský
Zima v Normandii
Id: 330801
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
355 000 Kč
Josef Jíra
Pstruh od mlynářů
Id: 406101
olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
350 000 Kč
Malíř
Id: 525901
olej/plátno, rozměr 110 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vytvořený autorem
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
350 000 Kč
Múza 1
Id: 264001
plastika olovo/cín/zlato, celková výška 64 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1977, stav viz foto, přiložen Certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
346 000 Kč
Georges Kars
Přístav pod horami
Id: 328201
olej/plátno, rozměr 66,5 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací 29, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
345 000 Kč
Josef Šíma
Studie v Remeši
Id: 72001
akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
340 000 Kč
Kvestorka
Id: 224001
polychromovaný cement, celková výška včetně podstavce cca 212 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2002, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
90 000 Kč
340 000 Kč
Čtyři jablka a jedna hruška
Id: 401302
olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis a osobní dopis původnímu majiteli, uvedeno v soupisu díla Václava Špály na str. 145, pod č. 1724
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
340 000 Kč
Maxim Kopf
Krkonošská krajina
Id: 425201
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
340 000 Kč
Václav Radimský
Vrby u labské tůně
Id: 175101
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
337 500 Kč
Zátiší s jablky
Id: 218001
olej/karton, rozměr 21 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
336 000 Kč
Václav Radimský
Rybářská bašta u Starého Kolína
Id: 157817
olej/karton, rozměr 70 x 98 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
335 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Surrealistická kompozice
Id: 327401
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu výřezu 21 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
335 000 Kč
Josef Jíra
Znamení raka
Id: 489503
plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 22 x 10 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
335 000 Kč
František Kupka
Studie abstraktní kompozice
Id: 282301
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr listu 17,5 x 25,5 cm, značeno autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, dílo draženo v roce 2017 v aukční síni Sotheby´s, vystaveno v galerii Moderna v roce 2018
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
325 000 Kč
Othon Coubine
Kytice ve váze
Id: 250812
olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
321 000 Kč
Sofia
Id: 470101
bronzová plastika, výška 48 cm, značeno na spodní části, vznik 2008, přiložen Certifikát autorství díla vystavený O. Zoubkem (prosinec 2011)
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
321 000 Kč
Evo!
Id: 291709
olovo/cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, stav viz foto, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
320 001 Kč
Hlava Marie
Id: 163801
bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
320 000 Kč
Alexander Archipenko
Woman with Fan
Id: 302101
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
320 000 Kč
Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr
Id: 311303
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
320 000 Kč
Bárky v přístavu
Id: 345101
pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, značeno též na zadní straně, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
320 000 Kč
Josef Jíra
Znamení vodnáře
Id: 489504
plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 23 x 9,5 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
320 000 Kč