Aukční rekordy
Andrej Bělocvětov
Abstrakce
Id: 70403
olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Josef Krejsa
Na procházce
Id: 454
olej/dřevo, rozměr 21 x 28 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, původní rám, drobné oděrky, na zadní straně znalecké razítko
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
45 000 Kč
Portrét dívky
Id: 14506
olej/překližka, rozměr 51,5 x 30 cm, signováno vlevo nahoře, datace 42, na zadní straně signatura i datace, novodobě rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Josef Velčovský
Okno
Id: 49603
malba/plátno/dřevo, rozměr 30,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Zdeněk Burian
Zástupci kmenů
Id: 60608
akvarel/papír, velikost listu 41,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
45 000 Kč
Luděk Marold
Na Petříně
Id: 2216
nesignováno, akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
44 100 Kč
Josef Istler
Obraz
Id: 669
kombinovaná technika/karton, rozměr 63 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
44 000 Kč
Jan Honsa
Pasáček
Id: 67610
olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, přibližná doba vzniku kolem 1903, oboustranný obraz, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Augustin Mervart
Jarní tání
Id: 69413
olej/plátno, rozměr 66 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Jaroslav Panuška
Čarodejnice (Bestiána)
Id: 73603
kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, list byl v minulosti pravděpodobně přeložen, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží
Id: 65109
akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
43 500 Kč
Jaroslav Panuška
Rozkvetlá mez
Id: 290
olej/plátno, rozměr plátna 61 x 76 cm, signováno vpravo dole, původní stav, drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
43 000 Kč
Kristian Kodet
Proudění
Id: 481
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno zezadu 1968, velmi vzácný ročník, který se na trhu nevyskytuje
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Zdeněk Prokop
Pírko
Id: 616
olej/plátno, rozměr plátna 97 x 75,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, hliníkové olištování
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
43 000 Kč
Josef Istler
Objekt
Id: 601
kombinovaná technika/karton, rozměr 57 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, nerámováno, zakoupeno přímo od autora na výstavě v srpnu 1994
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
43 000 Kč
Jan Slavíček
Notre Dame
Id: 20209
kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Guiseppe Pitto
Na tržišti
Id: 63101
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Gustav Porš
Vřes
Id: 372
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
42 000 Kč
František Líbal
Pohled na Staré Město
Id: 844
olej/plátno, rozměr plátna 120 x 130 cm, signováno vpravo dole F. Líbal, datováno 1935, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
42 000 Kč
Ferdinand Lepie
Odcházející bouře
Id: 14106
nesignováno, olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, štítek na zadní straně, drobně poškozená malba, volné plátno, zcela zničený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
42 000 Kč
Libor Fára
Růžový rytmus
Id: 23808
kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
42 000 Kč
Otto Matoušek
U vody
Id: 59104
kombinovaná technika/karton, rozměr 86 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
42 000 Kč
Josef Velčovský
Karavana blížící se k napajedlu
Id: 77702
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Před stavením
Id: 86104
olej/plátno, rozměr 58 x 69 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Josef Váchal
Myšlenky o poesii od O. Březiny
Id: 996
dřevoryt/papír, č. tisku 4, rozměr ve výřezu 23 x 25,5 cm, signováno vpravo dole J. Váchal, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Josef Ullmann
Zámecký park
Id: 1376
olej/karton, rozměr 34 x 51,1 cm, signováno vpravo dole částečně pod rámem, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, kvalitní obraz z období mezi rokem 1900 až 1910, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
41 000 Kč
Amalie Mánesová
Zarostlý břeh
Id: 10801
olej/plátno, rozměr 42 x 18 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
41 000 Kč
Kamil Lhoták
Gaz de France
Id: 59501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, vlevo dole č. 20/50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, dílo pochází z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně Kamila Lhotáka
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 000 Kč
Zdeněk Burian
Zajatkyně
Id: 78507
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 31 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Vesnická kaplička
Id: 2139
vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 12 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
40 500 Kč
Václav Brožík
Děvčátko v bílém čepci
Id: 1150
kresba/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, monogram VB vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 000 Kč
Jaroslav Kafka
Hudební zátiší
Id: 8802
kombinovaná technika/olej/tempera/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 53/59-II, autorsky rámováno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu, majitelem získáno přímo z rodiny autora
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
40 000 Kč
Podzim
Id: 80305
kolorovaný linoryt/papír, velikost tisku 17 x 11 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen hnědými tečkami, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Ludvík Vacátko
Plavení koní
Id: 1490
olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1932, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
39 333 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní krajina
Id: 6001
tuž/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
39 000 Kč
Ota Bubeníček
Letní nálada
Id: 451
olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 22, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
38 000 Kč
Zdeněk Hajný
Betlémská krajina
Id: 2170
olej/plátno, rozměr plátna 40,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
Ladislav Šaloun
Dotek osudu
Id: 2286
bronz, výška 23 cm, signováno na soklu, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Letní den
Id: 25901
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Vladimír Muzička
Ve varieté
Id: 28901
olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč