Aukční rekordy
Josef Jíra
Z cyklu Oči
Id: 90002
olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč
Otakar Nejedlý
Na poli
Id: 104012
olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč
Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot
Id: 163901
kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
175 000 Kč
Klíčnice
Id: 221501
konvolut dvou kusů reliéfů, olovo/cín/zlato, rozměry 64 x 18 cm a 63,7 x 18 cm, oba značeny za zadní straně, rok vzniku 1994, drobné oděrky na povrchu, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
175 000 Kč
Antonín Chittussi
Z Francie
Id: 256801
olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
175 000 Kč
Tři bárky
Id: 264301
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
175 000 Kč
Vladimír Komárek
Bílá židle
Id: 287902
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
175 000 Kč
Olbrame! Olbrame! Olbrame!
Id: 343801
reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
175 000 Kč
Oldřich Blažíček
Kvetoucí pole
Id: 344102
olej/karton, rozměr 30 x 45 cm, značeno vlevo dole, autorský přípis na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
175 000 Kč
Josef Velčovský
Horská krajina v sezóně jahod
Id: 525906
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
175 000 Kč
Žena s husou
Id: 394705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
174 999 Kč
Studna v Bretani
Id: 251304
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
174 000 Kč
František Ringo Čech
Válka světů
Id: 354301
olej/plátno, rozměr 65 x 80, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
173 000 Kč
Odysseus a Télemachos
Id: 235501
částečně zlacené olovo/cín, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
172 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 336102
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně list původu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
171 600 Kč
Jan Smetana
Zahrada
Id: 349603
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno, původní rámování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
171 000 Kč
Ifigenie
Id: 445602
cementový reliéf/zlato/modrá barva, rozměr 62 x 62 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
171 000 Kč
Přístav Ile de Sein
Id: 203402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 551 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží
Id: 41501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
170 003 Kč
Antonín Pelc
Voják v Casablance
Id: 1018
tempera/karton, rozměr 66 x 43 cm, signováno vlevo nahoře A. Pelc, Casablanca, datace 1941, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Adam, Eva a had
Id: 23813
cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 42 cm, vše signováno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
170 000 Kč
Luděk Marold
Dáma s křeslem
Id: 127313
olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Eva - Jiskra
Id: 210104
plastika cín/olovo, patinováno, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
170 000 Kč
Jan Jakub Hartmann
Krajina s hradem a pocestnými
Id: 268701
olej/plech, rozměr 23 x 32 cm, neznačeno, drobné oděrky na rámu, stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení autenticity PhDr. Hany Seifertové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
170 000 Kč
Loretánské náměstí
Id: 306801
pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, značeno a datováno pod kresbou ve spodní části, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
170 000 Kč
Otakar Nejedlý
Ze Středomoří
Id: 327901
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, velmi dekorativní mušlový rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč
Jiří Načeradský
Rozpor
Id: 343201
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
170 000 Kč
Dvě loďky na břehu a tři obláčky
Id: 349301
tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 24,2 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč
Bedřich Stefan
Bugatka
Id: 362204
patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, rozměr celkový včetně dřevěného podstavce cca 28,5 x 62 cm, rozměr plastiky cca 23,5 x 59,5 cm, značeno na bronzovém podstavci, na zadní straně značka litce, jedná se o původní starý bronz s kvalitní patinou, lokálně mírně otřená patina
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
170 000 Kč
Marko Čermák
Mirek osvobozuje Jarku
Id: 375501
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena autorova tématická skica k obrazu a autorovo potvrzení pravosti viz foto
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
170 000 Kč
Tanečnice
Id: 437101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na pravé straně, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč
Ivana Štenclová
Salvador Dalí
Id: 440601
překližka/akryl, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorkou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek
Id: 463605
tavená skleněná plastika, rozměr 15,5 x 15,5 cm, značeno a datováno na přední straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
170 000 Kč
To One I Love
Id: 481401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na levé straně, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
170 000 Kč
Josef Velčovský
Loďka na ponorné řece
Id: 503301
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
170 000 Kč
Celý rok
Id: 372601
olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
169 000 Kč
Jakub Schikaneder
Stařenka
Id: 333603
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/lepenka, rozměr viditelný 42 x 23 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
168 000 Kč
Pohádková bytost
Id: 108901
kombinovaná technika/kvaš/akvarel//papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena rodinou autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
167 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 187601
olej/karton, rozměr 16 x 13,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, oděrky na autorském rámu, dílo evidováno v soupisu díla V. Špály pod číslem 1623 (str. 138)
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
167 000 Kč
Ještě žena z Chalkidi
Id: 297901
polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva, rozměr 63 x 63 cm, značeno na zadní straně, odlitek v ploše vlasově popraskán viz foto na několika místech, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, možnost odborného restaurování předjednána
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
167 000 Kč