Aukční rekordy
František Vobecký
Akt
Id: 12103
olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
135 500 Kč
Richard Wiesner
Figurální kompozice č.9
Id: 398505
olej/deska, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
135 100 Kč
Karel Nepraš
Galvanický reliéf
Id: 790
reliéf/měď, nikl, chrom, rozměr 57 x 35 cm, na rubu etiketa rakouského celního úřadu, vystaveno v roce 1992 v Galerii umění v Karlových Varech, v roce 1991 v Galerii hl. m. Prahy, pochází ze sbírky význačných teoretiků umění
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
135 000 Kč
Karel Černý
Paříž
Id: 1420
pastel/papír, rozměr 62 x 47,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 48, Paris, odfouklé lepení na zadní straně, prach a pastel na spodní straně skla, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
135 000 Kč
Eugen Nevan
Žena s kyticí
Id: 1888
nesignováno, olej/plátno, rozměr plátna 95 x 83 cm, na zadní straně datace 1958, popis, i tento obraz byl autorem věnován příteli Ľudovítu Medveckému, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
135 000 Kč
František Kupka
Abtrakce
Id: 2196
kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle
Vyvolávací cena:
59 000 Kč
135 000 Kč
Vladimír Sychra
Dívka v křesle
Id: 90008
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1947 a další výstavní razítka, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Oldřich Blažíček
Houbařský sen
Id: 101801
olej/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, na zadní straně autorovo věnování, obraz odborně vyčištěn, původní rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, obraz bude uveden v autobiografii O. Blažíčka připravované na polovinu roku 2018
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
135 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Bakar
Id: 103603
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno 1922, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
135 000 Kč
František Kaván
Rozkvetlý kraj
Id: 109901
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 25 x 36 cm, signováno vpravo dole, původní rámování lehce poškozeno, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
135 000 Kč
Josef Jíra
Z Rokytnice
Id: 146105
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Odysseus a Télemachos
Id: 153401
reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 34,5 x 34,5 cm, autorský odlitek, značeno na zadní straně, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
135 000 Kč
Alois Kirnig
Alpská krajina
Id: 160301
olej/plátno, rozměr 63,5 x 80,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1879, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Šárky Leubnerové, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
135 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 164201
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Bedřich Feigl
Pohled na Sovovy mlýny a Karlův most
Id: 201801
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
135 000 Kč
Emil Filla
Čtenářka
Id: 237402
patinovaný bronz, výška plastiky 30,5 cm, značeno na podstavci s datací, na zadní straně značka litce, celková výška s dřevěným podstavcem cca 33,5 cm
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
135 000 Kč
Ferdinand Lepie
Alpská bystřina
Id: 253601
olej/plátno, rozměr 97 x 121 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, původní štítek na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
135 000 Kč
Max Horb
Pierot
Id: 290706
olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
135 000 Kč
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 299301
olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
135 000 Kč
Kristian Kodet
Zrcadlení
Id: 345202
olej/plátno/karton, rozměr 71 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
135 000 Kč
Josef Jíra
Kristus
Id: 362008
olej/plátno, rozměr malby 18 x 12 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní adjustace
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
135 000 Kč
Jaroslav Klápště
Krajina v podskalí
Id: 373508
olej/plátno, rozměr 52 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
135 000 Kč
Iva Hüttnerová
Klaun
Id: 390304
olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
135 000 Kč
...to One I love
Id: 393002
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
135 000 Kč
Josef Velčovský
Podzimní start
Id: 401401
olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně přípis autora, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
135 000 Kč
Závora
Id: 438301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen původní doklad o nabytí díla
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
135 000 Kč
Zdeněk Burian
Lovec s dívkou Očopanou
Id: 464501
kombinovaná technika, běloba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
135 000 Kč
Vilém Kreibich
Závod
Id: 337
olej/plátno, rozměr plátna 66 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, zcela ojedinělý motiv, který se na našem trhu ještě neobjevil, ze závodu Praha - Jíloviště původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
39 000 Kč
134 000 Kč
Jan Kanyza
Pozdě v noci
Id: 463402
akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
134 000 Kč
Vilém Kreibich
V depu
Id: 41502
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, drobná promáčklina
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
133 000 Kč
Sblížení
Id: 118001
reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
133 000 Kč
Martin Benka
Kráĺova Hola
Id: 220113
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
132 000 Kč
František Foltýn
Čertovka
Id: 263603
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
132 000 Kč
Quido Mánes
Laškování
Id: 262502
olej/plátno, rozměr 34 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, stav viz foto, oděrky na rámu, obraz bude zařazen do výstavy Josef Mánes a jeho doba, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
130 500 Kč
Kristian Kodet
Volavka
Id: 345201
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
130 100 Kč
Josef Velčovský
Mezi dvěma pohořími
Id: 393003
akryl/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
130 100 Kč
Zdeněk Burian
Sadař I. (Podzim)
Id: 515601
olej/plátno, rozměr 67 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, rámováno, oděrky na rámu, publikováno v monografii Zdeněk Burian, naps. Vladimír Prokop, vyd. Gallery 2005, str. 27, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
130 100 Kč
Tvar
Id: 1562
bronzová plastika, signováno, výška 41,5 cm, původní stav, objekt uveden v autobiografii Oty Janečka od Luboše Hlaváčka
Vyvolávací cena:
24 000 Kč
130 000 Kč
Hugo Ullik
Horská říčka
Id: 1928
olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
130 000 Kč
Josef Hlinomaz
Hazard
Id: 72006
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
130 000 Kč