Aukční rekordy
František Ringo Čech
Tour de France
Id: 155802
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
64 000 Kč
Jan Köppl
Letní motiv
Id: 134409
olej/karton, rozměr 63,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, zcela ojediněle se vyskytující autor Mařákovi školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
63 800 Kč
Dívka "Duše mateřídoušky"
Id: 1895
cín/zlato, výška plastiky 65 cm, signováno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
63 500 Kč
František Kaván
Mezi lány
Id: 59402
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní stav, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
63 500 Kč
František Xaver Naske
Dívčí poloakt
Id: 12301
olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
63 000 Kč
Josef Jíra
Vzpomínka na Honfleur
Id: 60616
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
63 000 Kč
Vladimír Komárek
Dva ptáci
Id: 99603
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
63 000 Kč
Václav Zapadlík
Walter junior
Id: 150604
kvaš/papír, rozměr 41 x 58 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
63 000 Kč
František Kaván
Zátoka
Id: 57501
olej/lepenka, rozměr 39,5 x 52 cm, signováno vlevo dole, obraz lehce poškozen, pomačkaná lepenka, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
62 500 Kč
Koberec
Čína
Id: 1302
rozměr 180 x 122 cm, původ Čína - Peking, počátek 20. století, bavlna/vlna, výborný stav, zakoupeno ve starožitnostech v Pekingu na počátku 70. let
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
František Tichý
Žena s gepardem
Id: 1426
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, věnování panu Václavu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
62 000 Kč
Karel Laštovka
Vzpomínky na paní Hegerovou
Id: 2055
olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobně vyplatčené plátno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
62 000 Kč
Václav Malý
Kopcovitá krajina
Id: 12604
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
62 000 Kč
František Drtikol
Múza
Id: 52204
pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, značeno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
62 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad
Id: 1820
olej/plátno, rozměr plátna 64 x 72 cm, signováno vpravo dole, drobná krupička na obrazu od cizí barvy, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Františka Dvořáka z roku 2000
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
61 500 Kč
Madona
Id: 1854
bronzová plastika, celková výška 34,5 cm, signováno dole, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
61 500 Kč
Jaroslav Panuška
Duch přichází
Id: 132801
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr kresby 15,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 500 Kč
Václav Boštík
Kruhová mlhovina
Id: 23603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 100 Kč
Salvador Dalí
Benátky
Id: 1665
litografie/papír, rozměr ve výřezu 62,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno I/119/195, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
61 000 Kč
Charlotte Piepenhagen
Na zamrzlé řece
Id: 12001
olej/plátno/karton, rozměr 18 x 28 cm,signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, původní rám zrestaurován, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové přiložen
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
61 000 Kč
Karel Hodr
Lodě ve Splitu
Id: 43401
olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
61 000 Kč
František Slabý
Těžský sníh
Id: 54601
olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
61 000 Kč
Josef Vyleťal
Symbiózy
Id: 82302
kombinovaná technika/papír, rozměr 36,5 x 36,5 cm, signováno uprostřed dole, na levé straně lehce poškozený papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Josef Holub
Polabí
Id: 101304
olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Vincenc Beneš
Na kraji vesnice
Id: 156602
olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
61 000 Kč
Jan Kanyza
Ze zápisků
Id: 158005
olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Knotovky
Id: 533
olej/plátno, rozměr plátna 21 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní stav, na zadní straně popis a věnování s datací (určené Zdenkovi Sklenářovi)
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
60 000 Kč
Josef Svoboda
Benátky
Id: 1037
olej/plátno, rozměr plátna 90 x 90 cm, signováno vpravo dole Jos Svoboda, obraz značně zašpiněn, rám poškozen a přetřen
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
60 000 Kč
Hermann Armin Kern
Mládenec s píšťalkou
Id: 1718
olej/plátno, rozměr plátna 52,8 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1883, rentoilováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
60 000 Kč
Josef Ullmann
Nokturno
Id: 2064
olej/karton, rozměr 21,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, monogramem JU, velmi kvalitní dílo datované dle posudku PhDr. Michaela Zachaře do let 1901 - 1903, posudek přiložen, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
60 000 Kč
Josef Jambor
Zimní krajina
Id: 44902
olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
60 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Na Velký pátek u Dubrovníku
Id: 77901
olej/překližka, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Jan Bauch
Španělka
Id: 162002
olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, dekorativně adjustováno s drobným poškozením, na obrazu původní krakeláž viz foto
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
60 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Před výkladní skříní
Id: 1586
olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, vpravo dole věnování, původní olištování, na zadní straně evidenční číslo, razítko z výstavy v Karlových Varech, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
59 200 Kč
Josef Sudek
Stojící ženský akt
Id: 2412
bromostříbrná fotografie, velikost listu 27,7 x 19,1 cm, velikost fotografie 21 x 14,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, na zadní straně věnování a autorské razítko, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
59 114 Kč
Vlastimil Beneš
Hřbitůvek
Id: 1476
Vyvolávací cena:
21 000 Kč
59 000 Kč
Život 1966
Id: 98101
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
59 000 Kč
Emil Artur Pitterman - Longen
Katedrála v Remeši
Id: 592
olej/plátno/karton, rozměr plátna 80 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, popsáno, obraz odborně čištěn, novodobé rámování, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
57 000 Kč
Josef Procházka
Na soutoku
Id: 852
olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
57 000 Kč
Černé balvany
Id: 866
pastelka/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, vlevo dole popis a monogram, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
57 000 Kč