Aukční rekordy
Kamil Linhart
Derelace
Id: 685
olej/sololit, rozměr 74 x 95 cm, signováno vlevo dole, původní stav včetně rámu, vzácně se vyskytující velký rozměr, obraz pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
38 000 Kč
81 000 Kč
Jan Štursa
Raněný
Id: 93702
patinovaný brozn/mramorový podstavec, celková výška včetně podstavce 52 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
81 000 Kč
Imro Weiner - Kráľ
Madona
Id: 131516
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Emil Filla
Hlava
Id: 199006
bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha - jedná se původní slévárnu Anýž (později znárodněnou)
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
81 000 Kč
Jaroslav Panuška
Příchod upírů
Id: 206602
barevná kresba tuží/kombinována technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 35 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole číslováno, 19. století, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Vlastimil Košvanec
Chodská idyla
Id: 236301
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Jan Rapin
Červená láska
Id: 245102
olej/plátno, rozměr 75 x 75 cm, značeno uprostřed dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
81 000 Kč
Jan Koblasa
Setkání
Id: 257514
malba/deska, rozměr 100 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
81 000 Kč
Lože milenecké
Id: 261201
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
81 000 Kč
František Kaván
Letní krajina od Jičína
Id: 267405
olej/lepenka, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, doba vzniku kolem 1900, odborně čištěno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Fernando Botero
Jezdec
Id: 289308
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 34 cm, celková výška včetně podstavce 37 cm, značeno na plastice viz foto, drobné oděrky na podstavci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Ptáčci na větvích
Id: 299002
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Ptáček
Id: 346801
bronzová plastika, celková výška včetně bronzového podstavce cca 10,5 cm, značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 93/15
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Vladimír Komárek
Anděl
Id: 349503
olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Quido Mánes
Zápas vlčí smečky s divočákem
Id: 353805
olej/plátno/karton, rozměr 62 x 47 cm, neznačeno, na zadní straně původní posouzení prof. F. S. Novákem z roku 1931, obraz v dávné minulosti restaurován, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
81 000 Kč
František Ringo Čech
Praha
Id: 361802
olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Klíčnice
Id: 365911
konvolut dvou kusů, rozměry ve výřezu 41,5 x 17 a 41,5 x 17 cm, vše značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
František Kaván
Zimní motiv od Rváčova
Id: 373206
olej/karton, rozměr 55 x 74 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Vlasty Čihkové Noshiro Ph.D. a písemná restaurátorská zpráva, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
81 000 Kč
Vladimír Komárek
Ptáci a talíře
Id: 398502
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
81 000 Kč
Vladimír Komárek
Ptáci a kytice
Id: 398904
olej/sololit, rozměr 67 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
81 000 Kč
Robert Jiran
Na pláži
Id: 407802
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
81 000 Kč
Zlatý déšť
Id: 450501
plastika olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2016
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
81 000 Kč
Vladimír Komárek
Labuť
Id: 454401
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, odborně čištěno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
81 000 Kč
Zdeněk Burian
Na loďce
Id: 520201
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace z knihy P. F. Westermana Třetí důstojník, Toužimský - Moravec 1937
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
81 000 Kč
Vladimír Komárek
Židle
Id: 315001
olej/plátno, rozměr 92 x 63 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce zvlněné plátno, nově olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
80 777 Kč
Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem
Id: 37401
kolorovaná suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 17 x 15 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav, majitel získal přímo od autora při natáčení dokumentárního filmu "Jak žije básník", režie Josef Protiva, ČST 1969
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
80 000 Kč
František Gross
Strojky
Id: 52502
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
80 000 Kč
Karel Langer
Noční příboj
Id: 57001
olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
80 000 Kč
Stanislav Lolek
Překladiště na řece
Id: 86024
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
80 000 Kč
Salvador Dalí
Žena a motýl
Id: 1963
litografie/ruční papír, velikost tisku 33 x 47 cm, signováno v kameni uprostřed dole, datováno 1951, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
79 500 Kč
František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina
Id: 18722
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
79 000 Kč
František Líbal
Zlatá stoka
Id: 42823
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
79 000 Kč
Dvě bárky
Id: 15801
kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
78 000 Kč
Endre Nemes
U moře
Id: 129114
olej/sololit, rozměr 25 x 36 cm, oděrky na rámu, krakelovaná malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
78 000 Kč
Ota Bubeníček
Společnost u vody
Id: 144902
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
78 000 Kč
Viktor Oliva
Políčko
Id: 150317
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
78 000 Kč
Loďky
Id: 28501
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
77 100 Kč
Hugo Ullik
Na alpském jezeře
Id: 2436
olej/plátno, rozměr 20,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
76 000 Kč
Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce
Id: 9201
pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
76 000 Kč
Vladislav Mirvald
Konvolut dvou kusů kreseb
Id: 2144
1) Moiré undulačních válců, kresba tuží/papír, rozměr 71,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 86, volně loženo, nerámováno, drobné poškození na malbě, původní stav 2) Neurčitá vymezenost, kresba tuží/papír, rozměr 67 x 45 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
27 000 Kč
75 000 Kč