Aukční rekordy
Adolf Chwala
Městečko v Alpách
Id: 279302
olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném
Id: 281305
olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
150 000 Kč
Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu
Id: 282901
olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
150 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Dívka
Id: 304209
olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
150 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami
Id: 312902
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
150 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy
Id: 327506
kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
František Tavík Šimon
Japonky
Id: 335904
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, neznačeno, rámováno, původem z rodiny autora, uvedeno v publikaci o autorovi viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Vojtěch Hynais
Dívka
Id: 338709
pastel/papír, rozměr oválu 62 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše původní
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Anstronomie
Id: 365701
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
František Kaván
Trosky
Id: 378201
olej/plátno, rozměr 71 x 94 cm, značeno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
150 000 Kč
Ivan Mládek
Adam a Eva
Id: 418601
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
150 000 Kč
Zátiší s jablky
Id: 421701
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
150 000 Kč
Marko Čermák
Tleskačovo létající kolo
Id: 458301
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datoiváno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
150 000 Kč
Vladimír Kompánek
Zimní noc
Id: 473804
olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
150 000 Kč
Vltava 2
Id: 112401
cín/zlato, průměr kruhu cca 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1983, jedná se o soutěžní skicu plastiky Vltava (součást lustru) pro kavárnu Slavia v Praze, která však nebyla realizována, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
148 000 Kč
Jaroslav Panuška
Na břehu
Id: 201901
olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
147 000 Kč
Július Jakoby
Autoportrét
Id: 233304
kombinovaná technika/karton, rozměr 44,3 x 33,7 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Dagmar Srnenské, PhD.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
147 000 Kč
Josef Ullmann
Podzimní nálada
Id: 390901
olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
147 000 Kč
Zdeněk Burian
Ztraceni v pustině
Id: 432101
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k povídce Stanislava Zemana Ztraceni v pustině uveřejněné v časopisu Ohníček, roč.19, č. 19, rok 1969, originální výtisk Ohníčku přiložen
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
147 000 Kč
Žena u pramene 3
Id: 214003
olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
146 000 Kč
120 km/hod.
Id: 384303
olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
146 000 Kč
Zlunce a Země
Id: 394601
kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
146 000 Kč
Josef Jíra
Vzpomínka na Paříž
Id: 242501
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Alexandra Kemény
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
145 888 Kč
Zdeněk Hajný
Mlhovina
Id: 227701
olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
145 111 Kč
Josef Jíra
Malá Skála
Id: 249701
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
145 001 Kč
Jan Smetana
Fragmenty paměti II.
Id: 6405
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
145 000 Kč
Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali
Id: 12101
olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
32 000 Kč
145 000 Kč
Josef Jíra
Růže pro krejčovskou pannu
Id: 26103
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 97-9, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
145 000 Kč
Josef Hlinomaz
Tajná policie
Id: 205501
malba/karton, rozměr viditelný 44,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
145 000 Kč
Teodor Josef Mousson
Na tržišti
Id: 223602
olej/lepenka, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, obraz prohnut, volný v rámu, rám poškozen, stav viz foto
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
145 000 Kč
Zápas Jakuba s Jakubem
Id: 223701
zlacený reliéf olovo/cín, rozměr cca 34,5 x 34,5 cm, značeno dvakrát na zadní straně, rok vzniku 1970, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody
Id: 250829
malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
145 000 Kč
Eva a had
Id: 258401
reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Georges Kars
Ze Středomoří
Id: 265901
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
145 000 Kč
František Tichý
Vysoká škola
Id: 272309
olej/překližka, rozměr 30 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
145 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky
Id: 275501
kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily
Id: 302602
olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
145 000 Kč
Podzim
Id: 308313
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
145 000 Kč
Jiří Načeradský
Tanec
Id: 315301
malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Olbrame! Olbrame! Olbrame!
Id: 316101
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč