Aukční rekordy
Klaun
Id: 1873
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
100 000 Kč
Luděk Marold
Dámy v Paříži
Id: 2061
kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
100 000 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem
Id: 14521
olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
100 000 Kč
Pašeráci
Id: 18726
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku
Id: 31301
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Karel Černý
Constanta
Id: 43101
pastel/ruční papír, rozměr ve výřezu 61 x 48 cm, signováno vlevo nahoře s popisem a datací 57, paspartováno, rámováno, zaskleno, věnování na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
100 000 Kč
Vladimír Komárek
Ptáci na jevišti
Id: 151602
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Jan Kanyza
Faust
Id: 205401
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
100 000 Kč
Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji
Id: 206001
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 215102
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Bedřich Feigl
Dům Jiřího Trnky na Kampě
Id: 215401
olej/plátno, rozměr cca 61 x 80 cm, značeno vlevo dole, zakázkově rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
100 000 Kč
Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada
Id: 220307
olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
100 000 Kč
Marko Čermák
Parta u řeky
Id: 244901
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
100 000 Kč
Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso
Id: 233302
olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
100 000 Kč
Antonín Pelc
Toaleta
Id: 250826
olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Ležící akt v krajině
Id: 262306
kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Kristian Kodet
Akt
Id: 265101
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 270107
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Vladimír Komárek
Zelené knihy
Id: 287901
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Benátské zátiší
Id: 309406
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Stanislav Feikl
Karlův most
Id: 309501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, lehce poškozený rám, značeno a datováno vlevo dole
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Trávy
Id: 317001
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Krajina v podhůří
Id: 320901
akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Josef Velčovský
Karavana mířící k napajedlu
Id: 338201
akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámkováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Ratibořice - Viktorčin splav
Id: 362301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, značeno a datováno včetně popisu vpravo dole, na zadní straně vlastnoruční autorovo věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
100 000 Kč
Karel Těšínský
Prostorová kompozice
Id: 368402
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
100 000 Kč
Josef Velčovský
Aprílový golf
Id: 381603
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
100 000 Kč
Pradlena
Id: 383102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 388003
kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 392107
patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 62 cm, výška cca 34 cm, celková výška s kamenným podstavcem cca 39 cm, značeno a číslováno na podstavci viz foto, velká varianta
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
100 000 Kč
Jindřich Štyrský
Andělé
Id: 394403
tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
100 000 Kč
Portrét Sáry
Id: 438302
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
100 000 Kč
Jiří Židlický
V lese
Id: 443502
olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
14 500 Kč
100 000 Kč
Otakar Číla
Bažanti
Id: 451304
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
František Ringo Čech
Spravedlnost
Id: 462503
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 000 Kč
Bohumil Vrzal
Předměstí
Id: 471102
kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
František Hodonský
Vakuum
Id: 477803
olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
100 000 Kč
Vladimír Komárek
Tři talíře a hrozny
Id: 501202
olej/plátno, rozměr 90 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
100 000 Kč
Julius Mařák
Lesní potok
Id: 517801
olej/překližka, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vyhotovený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
100 000 Kč
Josef Vohrabal
Přebrané jahody
Id: 324903
olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
99 999 Kč