Aukční rekordy
Josef Hlinomaz
Klub sebevrahů
Id: 1007
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 28 x 34,5 cm, nesignováno, lehce zvlněný papír, z pozůstalosti Josefa Kemra, na zadní straně osobní popisek J. Kemra, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
Prodáno za:
56 000 Kč
Josef Holub
Březový les
Id: 1519
olej/plátno, rozměr plátna 73 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
29 000 Kč
Prodáno za:
56 000 Kč
Václav Špála
Sedící děvče
Id: 47201
kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
Prodáno za:
56 000 Kč
Ondřej Sekora
Ferda Mravenec
Id: 74209
kombinovaná technika/kvaš/tuš/papír, velilkost jednotlivé kresby 7,5 x 9,2 cm, jedna kresba signována, celkový rozměr 31 x 22 cm, podlepeno lepenkou, popsáno textem, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
Prodáno za:
56 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zima v horách
Id: 145511
olej/plátno, rozměr 66 x 91 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
Prodáno za:
56 000 Kč
Salvador Dalí
Dvě dívky
Id: 2324
litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
Prodáno za:
55 113 Kč
František Max
Pražské panorama
Id: 33101
olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, kvalitní řezaný rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
Prodáno za:
55 000 Kč
Dobroslav Foll
Malá kabina
Id: 88202
olej/sololit, rozměr cca 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, autorsky rámováno, původní stav, popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
Prodáno za:
55 000 Kč
Otto Gutfreund
Hlava ženy
Id: 52211
patinovaná sádra, výška včetně podstavce 32 cm, značeno G ve spodní části, původní stav, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
Prodáno za:
54 001 Kč
Jan Rapin
Paganini
Id: 151601
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Prodáno za:
54 000 Kč
Boris Jirků
Dvojí úsměv
Id: 149401
malba/sololit, rozměr 44 x 32,5 cm, signováno vlevo nahoře, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Prodáno za:
53 000 Kč
Josef Bašek
Zimní imprese
Id: 36803
nesignováno, olej/karton. rozměr 29 x 38 cm, vznik po roce 1910, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jehož posudek může být na žádost nového majitele vypracován
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
Prodáno za:
52 105 Kč
František Jakub
Akt se psem
Id: 23801
olej/plátno, rozměr 152 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, okraje plátna jsou rentoilovány, obraz i rám v dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
Prodáno za:
52 000 Kč
Olbram Zoubek
Vzpomínání
Id: 2194
cín/zlato, výška 56 cm, signováno na podstavci, přiložen doklad o pravosti díla vystavený autorem, původní stav
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
Prodáno za:
51 500 Kč
Karel Hodr
Podzim na Kampě
Id: 76501
olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
Prodáno za:
51 500 Kč
Josef Krejsa
Děti na mýtině
Id: 228
olej/plátno, rozměr plátna 130 x 96 cm, signováno vlevo dole, mimořádně zdařilá impresivní malba, která se v obrazech tohoto malíře vyskytuje pouze vzácně, obraz i rám v původním stavu, na rámu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
Prodáno za:
51 000 Kč
Jaroslav Ronek
Rychlíková lokomotiva
Id: 1501902
olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
Prodáno za:
51 000 Kč
Adolf Born
Ilustrace
Id: 52601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
Prodáno za:
51 000 Kč
František Kaván
Břízy na stráni
Id: 71303
olej/tempera/karton, rozměr 39 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, původní majitel získal přímo od autora, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
Prodáno za:
50 500 Kč
Karel Hodr
Na Čertovce
Id: 65601
olej/karton, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
Prodáno za:
50 400 Kč
Karel Souček (Bor)
Don Quiot
Id: 64811
olej/plátno, rozměr 55 x 43,5 cm, nesignováno, autorsky olištováno, obraz pochází z rodiny autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
Prodáno za:
50 300 Kč
Ladislav Šaloun
Dotek osudu
Id: 1716
keramika, výška 54 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky na povrchu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
Prodáno za:
50 000 Kč
Jan Skramlík
Struny podzimu
Id: 2287
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Prodáno za:
50 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Krajina o žních
Id: 36501
olej/plátno, rozměr 66 x 87 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
Prodáno za:
50 000 Kč
Kamil Lhoták
Vzducholoď
Id: 1685
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav, současný majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
Prodáno za:
48 500 Kč
Jiří Kolář
Koláž II.
Id: 707
koláž, rozměr ve výřezu 27 x 57 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, původní stav, získáno přímým darem od autora
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
Prodáno za:
48 000 Kč
Jiří Kolář
Vyměňte - přidejte II.
Id: 929
koláž, rozměr 23 x 15,5 cm, na zadní straně signatura s dopisem autora, volně loženo, nerámováno, původem ze sbírky význačných teoretiků umění
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
Prodáno za:
48 000 Kč
Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí
Id: 21103
olej/karton, rozměr 33,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, prohnutý karton, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
Prodáno za:
48 000 Kč
Jaroslav Serpan
K17
Id: 52501
kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 65,5 x 46 cm, signováno vpravo dole i na zadní straně, datováno 45, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
Prodáno za:
48 000 Kč
Václav Boštík
Kompozice linek
Id: 1503608
pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 93, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Prodáno za:
47 500 Kč
Josef Multrus
Ve školní zahradě
Id: 1329
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Prodáno za:
47 000 Kč
Václav Brožík
Rytíř s dýmkou
Id: 26201
kvaš s olejem/lepenka, rozměr 31 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, vzadu úryvek Brožíkova dopisu s podpisem a pečeť řádu piaristů, který obraz původně vlastnil, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
Prodáno za:
47 000 Kč
Josef Svoboda
Po rybolovu
Id: 28303
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
Prodáno za:
47 000 Kč
František Kaván
Trosky v máji
Id: 44405
olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
Prodáno za:
47 000 Kč
Karel Hodr
Bretaňští rybáři
Id: 69214
olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
Prodáno za:
46 200 Kč
Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 837
olej/plátno, rozměr plátna 104 x 150 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, dírka v plátně, v malbě ostrova stará oprava viz. foto detailu, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Prodáno za:
46 000 Kč
Josef Procházka
Podzimní nálada
Id: 1549
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
Prodáno za:
46 000 Kč
Václav Boštík
Kruh
Id: 1503609
pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Prodáno za:
46 000 Kč
Karel Hodr
Podzim na Kampě
Id: 33704
olej/karton, rozměr 28 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
Prodáno za:
46 000 Kč
Josef Velčovský
Karavana
Id: 65401
olej/sololit, rozměr 30 x 38 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno 04, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
Prodáno za:
46 000 Kč