Aukční rekordy
Josef Hlinomaz
Dívka na moři
Id: 248201
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
105 000 Kč
Richard Fremund
Písek
Id: 254201
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
Adolf Chwala
Lucernské jezero
Id: 271601
olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 26 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, majitelem konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou,po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Malý Kentaur
Id: 272201
bronzová plastika, výška 45,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1970, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2015, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
105 000 Kč
Zdeněk Burian
Kletba zlata
Id: 273913
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní tvary
Id: 287101
olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 25 cm, značeno vpravo dole, datováno 63, rámováno, výborný stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
105 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 288505
olej/karton, rozměr 102 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
Břetislav Benda
Toaleta
Id: 301601
mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
105 000 Kč
Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům
Id: 311302
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
105 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka v oblacích
Id: 326301
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Robert Jiran
Dívka v kruhu
Id: 327601
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, dále na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Zdeněk Burian
Setkání
Id: 340502
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,3 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci ke knize R.du Baty - 15 000 mil opuštěnými moři, která je přiložena
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Pablo Picasso
Hlava dívky
Id: 352703
litografie/papír, rozměr ve výřezu 82 x 67,5 cm, značeno v tisku a číslováno tužkou ve spodní části, datováno vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Kristian Kodet
Oči
Id: 375901
olej/plátno, rozměr 102 x 76 cm, značeno a datováno uprostřed dole, nerámováno, přiložen písemný certifikát k dílu vystavený muzeem autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
105 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 377002
olej/plátno, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 000 Kč
Kája Saudek
Cadillac
Id: 380102
kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr viditelný 26,5 x 34,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
105 000 Kč
Artuš Scheiner
Orientální pohádkový motiv
Id: 390008
akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
105 000 Kč
Iva Hüttnerová
Zimní podvečer
Id: 405601
olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
105 000 Kč
Iva Hüttnerová
Kořenářka
Id: 439701
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
František Hodonský
Povodeň
Id: 449701
olej/plátno, rozměr 105 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v autorově monografii Hodonský, vyd. Galerie Dolmen v roce 2010 na str. 146 - 147
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Libor Wagner
Akt
Id: 455501
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé Šípy - kresba
Id: 468501
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně značeno autorským razítkem a podpisem, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem a fotografie autora s dílem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Kristian Kodet
Anděl
Id: 471702
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
František Hodonský
Vodní hrady
Id: 477804
olej/plátno, rozměr 125 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 151, získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
16 500 Kč
105 000 Kč
Jaroslav Panuška
Na Floriánku v Lipnici
Id: 490701
olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko Choděrovy galerie. Zobrazen dům, kde Jaroslav Hašek napsal podstatnou část románu Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Panuška Haška do Lipnice přivedl), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Vladimír Komárek
Tři čepice
Id: 505901
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Jan Kanyza
Citace a nápisy II (triptych)
Id: 505903
kombinovaná technika/plátno, rozměr 115 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
105 000 Kč
Josef Rataj
Nevermind
Id: 508502
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 150 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po
Vyvolávací cena:
13 000 Kč
105 000 Kč
Sluníčko - Monstrance
Id: 509302
strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
105 000 Kč
Zdeněk Burian
Vládce pralesa
Id: 519805
tuš/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Vládce pralesa na str. 223, naps. José de Alencar, vyd. nakl. Melantrich v roce 1969, kniha přiložena, po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Jiří Načeradský
Dva domy na louce
Id: 521410
akryl/plátno, rozměr 82 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1983
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Robert Jiran
Dívka v bílém
Id: 293701
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
104 500 Kč
Závod trpaslíků
Id: 67201
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
101 000 Kč
Jaroslav Panuška
Staré roubenky
Id: 253801
olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
101 000 Kč
Georges Kars
Akt
Id: 280202
olej/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
101 000 Kč
Josef Navrátil
Rybář
Id: 504901
kvaš/papír, rozměr 23,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Šárkou Leubnerovou, znalecký posudek bude vypracován na vyžádání
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
101 000 Kč
František Ringo Čech
Antarktida
Id: 405102
olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
100 999 Kč
František Kaván
U Železnice se Střelničnou horou
Id: 60506
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole s věnováním, mezi lety 1901 - 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, publikováno v katalogu František Kaván "Krajiny" strana 48, pravost potvrzena na zadní straně obrazu PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
100 500 Kč
Kája Saudek
Anna (říká Anno)
Id: 500203
kombinovaná technika, tužka/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
100 100 Kč
Robert Jiran
Dívka u majáku
Id: 270013
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
100 005 Kč