Aukční rekordy
Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky - kresba
Id: 463201
akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2022), na zadní straně autorem popsáno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
88 000 Kč
Boris Jirků
Víno, ženy a zpěv
Id: 482701
kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/plátno, rozměr 96,5 x 71 cm, značeno a datováno na pravé straně, popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
88 000 Kč
Vladimír Komárek
Stromy
Id: 486302
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
88 000 Kč
Karel Purkyně
V jízdárně
Id: 327902
olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
87 000 Kč
Milan Chabera
Rozhovor
Id: 333101
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 96 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
87 000 Kč
Vladimír Komárek
Tři stromy
Id: 349504
olej/plátno, rozměr 52 x 57 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
87 000 Kč
Boris Jirků
Jen jednou ...
Id: 365301
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 40,3 x 54,3 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
87 000 Kč
Alois Kirnig
Starý dub
Id: 413801
olej/plátno, rozměr 49,5 x 38 cm, neznačeno, na přední straně rámu mosazný štítek se jménem, na zadní straně papírový štítek s číslem a jménem, v minulosti restaurováno - rentoilováno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
87 000 Kč
František Kaván
Zimní nálada
Id: 457401
olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, publikováno v katalogu Fr. Kaván Zima výstavy v Městském muzeu a galerii Hlinsko (9.12.2023 - 4.2.2024), vznik kolem 1900
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
87 000 Kč
Míla Doleželová
Popeleční středa
Id: 464901
olej/sololit, rozměr 55 x 102 cm (rozměrnější), neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy vypadaná (viz foto), provenience: na zadní straně věnování prof. Alfredu Habermannovi (1930-2008) - sochaři v železe a uměleckému kováři, zakladateli Hefaistonu na hradě Helfštýn. Pan Habermann byl blízkým přítelem autorky, setkávali se převážně v Klátovci na Vysočině, kde měl kovárnu a Míla Doleželová chalupu.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
87 000 Kč
Bohumil Vrzal
Cestou do Barcelony
Id: 471103
kombinovaná technika, plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
87 000 Kč
Sluníčko - Monstrance
Id: 508902
strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x40 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
87 000 Kč
Bohuslav Reynek
Ukřižovaný
Id: 1122
suchá jehla/monotyp/kombinovaná technika, rozměr 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole tužkou Reynek, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 46312
olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
39 000 Kč
86 000 Kč
Ota Bubeníček
Krajina u Mladé Vožice
Id: 112001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, oděrky na rámu, lehce prohnutý karton, obraz v původním stavu, sběratelsky zajímavý ročník i rozměr
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
86 000 Kč
Karel Chaba
Růžový mrak
Id: 199514
olej/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
86 000 Kč
František Zdeněk Eberl
Akt
Id: 202207
olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
86 000 Kč
Emil Filla
Ženský kubistický akt
Id: 237201
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
86 000 Kč
Spící Žanda
Id: 240002
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
86 000 Kč
Kája Saudek
Vrum! Vrum!
Id: 254103
kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Vladimír Komárek
Ptáci
Id: 277102
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
86 000 Kč
Ptáček a vejce
Id: 282603
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
86 000 Kč
Bárky na rybníku
Id: 289309
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 44,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
86 000 Kč
Všechny barvy podzimu
Id: 309601
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 57 x 41 cm, popsáno a značeno vpravo dole, věnování včetně datace na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
86 000 Kč
Kristian Kodet
Andělé
Id: 325503
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
86 000 Kč
Josef Jíra
Pod Černou Studnicí
Id: 325702
olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
86 000 Kč
Otakar Nejedlý
Chalupa v pohraničí
Id: 336101
olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný písemný posudek od PhDr Vlasty Čihákové – Noshiro
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
86 000 Kč
Josef Velčovský
Brána
Id: 343003
malba/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,PO
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
86 000 Kč
Salvador Dalí
Nekonečná záhada
Id: 397103
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Jiří Židlický
Bažanti
Id: 443503
olej/překližka, rozměr 150 x 120 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
86 000 Kč
Josef Svoboda
Rybáři
Id: 446701
olej/plátno, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, místy krakelovaná malba, v minulosti restaurováno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
86 000 Kč
František Ringo Čech
Malostranské střechy a Pražský hrad
Id: 475802
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
86 000 Kč
Kristian Kodet
Hlava
Id: 484302
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
86 000 Kč
Vincenc Beneš
Kytice a jablka
Id: 521805
olej/plátno, rozměr 60 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
86 000 Kč
Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci VII.
Id: 223301
malba/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 700 Kč
Zdeněk Hajný
Krajina vhledu
Id: 1812
olej/plátno, rozměr plátna 120 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, oděrky na rámu, původní stav, obraz uveden v autobiografii autora od Bohumila Mráze
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
85 000 Kč
Kubistická madona
Id: 6007
bronzová figura, výška 28,5 cm, signováno ve spodní části, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
85 000 Kč
Kája Saudek
Hamiro
Id: 14510
kombinovaná technika/deska, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, ojedinělě se vyskytující autorova malba v nabídce trhu, původní stav
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
85 000 Kč
Karel Chaba
Znamení lásky
Id: 27605
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis na zadní straně, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
85 000 Kč
Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn
Id: 58701
olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
85 000 Kč