Aukční rekordy
Kamil Linhart
Limitová kompozice
Id: 98901
olej/plátno, rozměr 85 x 113 cm, nesignováno, vlastnoručně popsáno mistem na štítku na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
85 000 Kč
František Jiroudek
Výlov rybníka
Id: 216903
olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
František Xaver Böhm
Periferie z cyklu Lásky z ulice
Id: 244625
olej/plátno, rozměr 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, značně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, uvedeno ve výstavním katalogu v "Revue du Vrai et du Beau", autorova zcela mimořádná práce
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
85 000 Kč
Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry
Id: 250707
olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
František Emler
Plzeň
Id: 259705
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
85 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 282003
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Velká láska
Id: 282804
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Kristian Kodet
Vzpomínka
Id: 288503
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Ptáček v travách
Id: 293501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Gustav Porš
Podzimní řeka
Id: 310002
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
85 000 Kč
Karel Langer
Rozkvetlý den
Id: 311805
olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, malba drobně poškozena, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Kristian Kodet
Dvojice
Id: 322102
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
85 000 Kč
Vladimír Komárek
Sad
Id: 345902
olej/plátno, rozměr 70,5 x 50,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Ptáček
Id: 346802
bronzová plastika, rozměr včetně bronzového podstavce cca 5 x 6 cm , značeno na podstavci, přiložen písemný certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 95/16
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
85 000 Kč
František Kaván
Rozkvetlé louky pod Troskami
Id: 352002
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno v obou spodních rozích, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
85 000 Kč
Vladimír Komárek
Bílí ptáci
Id: 388808
olej/plátno, rozměr 60 x 71 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Julius Mařák
Vrba nad říčkou
Id: 413802
olej/karton, rozměr 21 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
85 000 Kč
Kočka
Id: 446101
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Iva Hüttnerová
Na lavičce
Id: 468301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
85 000 Kč
Milosrdenství
Id: 522202
kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
František Hodonský
Stěna vodních rostlin
Id: 509703
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 150 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, olištováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
84 500 Kč
Zdeněk Hajný
Úsvit I.
Id: 227002
olej/plátno, rozměr 42,5 x 37,5 cm, značeno s datací vpravo dole, drobné oděrky na rámu, publikováno v monografii autora od B. Mráze a K. Funka z roku 1998, strana 137
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 234 Kč
Vlastimil Rada
U koní
Id: 72302
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, autorské značení na rámu, oděrky na rámu, původní stav, jedná se o dílo galerijní kvality, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
84 100 Kč
Thamar
Id: 403901
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 15,7 x 15,4 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, přiložen certifikát pravosti vydaný Nadačním fondem Kmentová Zoubek, č. 238/2022
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
84 009 Kč
Josef Vyleťal
Očekávání
Id: 23803
olej/překližka, rozměr 40 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
84 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 241803
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Otto Eduard Pippel
Ve varieté
Id: 248704
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
84 000 Kč
Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny
Id: 253604
strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Karel Langer
Dívky u vody
Id: 270214
olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Jindra Husáriková
V cirku
Id: 372901
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
84 000 Kč
Jaroslav Čermák
Černohorka s děckem
Id: 381404
olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
84 000 Kč
Vladimír Kompánek
Sáně
Id: 424105
olej/sololit, rozměr 50 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
84 000 Kč
Lutobor Hlavsa
Akt
Id: 464101
olej/plátno, rozměr 73 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
84 000 Kč
Kája Saudek
Salome
Id: 506001
kombinovaná technika, olej/tuš/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, dílo vzniklé ve spolupráci Káji a Patrika Saudkových s dodatečnou úpravou Patrika Saudka (viz srovnávací foto), přiloženo Potvrzení autenticity díla vyhotovené rodinou autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
84 000 Kč
Vladimír Komárek
Šedé hrozno
Id: 215801
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
83 500 Kč
Josef Holub
Vltavská partie
Id: 525806
olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
83 500 Kč
Vilém Kreibich
Lokomotivy
Id: 479201
olej/plátno, rozměr 80 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 010 Kč
Alfons Mucha
O králích a vílách
Id: 209101
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize O králích a vílách, na zadní straně razítko francouzského vydavatelství, paspartováno, zaskleno, původní rámování, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
83 007 Kč
Klóthó
Id: 210503
patinovaný bronz, celková výška 51 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
83 000 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Na pobřeží
Id: 230910
olej/plátno, rozměr 48 x 55 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
83 000 Kč