Aukční rekordy
Snt. Francois
Id: 291703
olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
215 001 Kč
Josef Šíma
PLAINE DE BRIE
Id: 42501
kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
215 000 Kč
Antonín Chittussi
Vesnice v dáli
Id: 70601
olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
215 000 Kč
Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle
Id: 106403
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
215 000 Kč
Otakar Švec
Motocyklista
Id: 217905
bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
215 000 Kč
Karel Valter
Průhled
Id: 292201
olej/plátno, rozměr 105 x 115 cm, značeno a datováno uprostřed dole, autorsky olištováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
215 000 Kč
Josef Jíra
Obraz s rybou
Id: 295801
olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
215 000 Kč
Joža Uprka
Hrající si děti
Id: 300608
olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
215 000 Kč
Vladimír Komárek
Sad
Id: 324102
olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
215 000 Kč
Antonín Hudeček
Na řece
Id: 356902
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
215 000 Kč
Josef Jíra
Pod Pantheonem
Id: 382402
olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
215 000 Kč
Sblížení
Id: 400001
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
215 000 Kč
Pasta Oner
Door and Dog
Id: 525903
olej/akryl/plátno, rozměr 170 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem, dílo bylo součástí výstavy The Gilded Age v Oblastní galerii Liberec (2.6. - 1.10.2023)
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
215 000 Kč
Přístav s bárkami
Id: 211209
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
214 000 Kč
Jakub Schikaneder
Portrét
Id: 81501
olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
210 000 Kč
Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat
Id: 147517
olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
210 000 Kč
Jan Štursa
Dary nebes a země
Id: 294203
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
210 000 Kč
Josef Jíra
Šípkový keř
Id: 332001
olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
210 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 336602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
210 000 Kč
Josef Lada
Zimní radovánky
Id: 349105
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
210 000 Kč
Antonín Slavíček
Velký strom
Id: 354401
olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
210 000 Kč
Othon Coubine
Provence
Id: 363901
olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
210 000 Kč
Lodě a studna
Id: 384201
pastel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
210 000 Kč
Otakar Číla
Pytlák se srnou
Id: 451801
olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
210 000 Kč
Jarmilo!
Id: 467401
bronzová plastika, výška 71 cm, rozměr spodní části 16 x 16 cm, značeno na spodní části, z cyklu Hynku! Viléme! Jarmilo! Konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1995
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
210 000 Kč
Jaroslav Horejc
Lučištník
Id: 339202
patinovaná bronzová plastika, výška cca 58 cm, značeno na plintě včetně značky litce Barták, plastika umístěna na kamenném podstavci o výšce 3 cm, vše v původním stavu, starý původní odlitek
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
208 008 Kč
Josef Hlinomaz
Dva šílení brankáři
Id: 450101
kombinovaná technika, akvarel/tempera/tuš/papír, rozměr listu 27 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
208 000 Kč
Josef Hlinomaz
Generálské zjevení
Id: 389003
kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
207 777 Kč
Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů
Id: 309402
malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
206 000 Kč
Václav Radimský
Letní tůň
Id: 1618
olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
49 000 Kč
205 000 Kč
Kamil Lhoták
Na kluzišti
Id: 53004
tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
205 000 Kč
Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera
Id: 72301
olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
205 000 Kč
Antonín Chittussi
Motiv z venkova
Id: 144511
olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
205 000 Kč
Julius Mařák
Lesní pěšina
Id: 212101
olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
205 000 Kč
Othon Coubine
Rozkvetlá kytice
Id: 216901
olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
205 000 Kč
Václav Radimský
Na řece
Id: 298101
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
205 000 Kč
Emil Filla
Zápas býka se lvem
Id: 356803
kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
205 000 Kč
Torzo č.1
Id: 413101
olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
205 000 Kč
Malý bretaňský přístav
Id: 415706
kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
205 000 Kč
František Kupka
U stolu
Id: 512602
kresba pastelem/papír, rozměr listu 10 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno částé hostitelce pí. Fořtové), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresátky autorského věnování
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
205 000 Kč