Čas na serveru 10:45:35

Aukční rekordy

Ota Janeček - Snt. Francois

Snt. Francois

Id: 291703

olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Detail

Vyvolávací cena:
10 000

215 001

Josef  Šíma - PLAINE DE BRIE

Josef Šíma
PLAINE DE BRIE

Id: 42501

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

215 000

Antonín Chittussi - Vesnice v dáli

Antonín Chittussi
Vesnice v dáli

Id: 70601

olej/plátno, rozměr 26 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém zcela původním stavu, poškozený rám, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc.

Detail

Vyvolávací cena:
120 000

215 000

Jan  Smetana - Zahrada v podzimním světle

Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle

Id: 106403

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

215 000

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 217905

bronzová plastika na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 25 cm, celková délka plastiky cca 52 cm, celková výška včetně podstavce cca 35,5 cm, signováno na podstavci O. Švec, na podstavci též značen litec Anýž, Praha 6, na dřevěném podstavci štítek - cena pro vítěze, stav viz foto odpovídá stáří

Detail

Vyvolávací cena:
22 000

215 000

Karel Valter - Průhled

Karel Valter
Průhled

Id: 292201

olej/plátno, rozměr 105 x 115 cm, značeno a datováno uprostřed dole, autorsky olištováno, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Josef Jíra - Obraz s rybou

Josef Jíra
Obraz s rybou

Id: 295801

olej/plátno, rozměr 53 x 63 cm, značeno a datováno 66 vpravo dole, vlevo dole věnování, původní autorské olištování

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Joža Uprka - Hrající si děti

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Antonín Hudeček - Na řece

Antonín Hudeček
Na řece

Id: 356902

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Josef Jíra - Pod Pantheonem

Josef Jíra
Pod Pantheonem

Id: 382402

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno

Detail

Vyvolávací cena:

215 000

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 400001

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Detail

Vyvolávací cena:
8 000

215 000

Pasta  Oner - Door and Dog

Pasta Oner
Door and Dog

Id: 525903

olej/akryl/plátno, rozměr 170 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem, dílo bylo součástí výstavy The Gilded Age v Oblastní galerii Liberec (2.6. - 1.10.2023)

Detail

Vyvolávací cena:
45 000

215 000

Jan  Zrzavý - Přístav s bárkami

Přístav s bárkami

Id: 211209

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Jakub Schikaneder - Portrét

Jakub Schikaneder
Portrét

Id: 81501

olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie

Detail

Vyvolávací cena:
35 000

210 000

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 294203

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto

Detail

Vyvolávací cena:
6 000

210 000

Josef Jíra - Šípkový keř

Josef Jíra
Šípkový keř

Id: 332001

olej/plátno, rozměr 59 x 39 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popis též na zadní straně, poškozený rám

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 336602

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
7 000

210 000

Josef Lada - Zimní radovánky

Josef Lada
Zimní radovánky

Id: 349105

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

210 000

Antonín Slavíček - Velký strom

Antonín Slavíček
Velký strom

Id: 354401

olej/plátno, rozměr 56 x 75 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1905, volné v rámu, restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

210 000

Othon Coubine - Provence

Othon Coubine
Provence

Id: 363901

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, poškozený rám,po

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

210 000

Jan  Zrzavý - Lodě a studna

Lodě a studna

Id: 384201

pastel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Otakar Číla - Pytlák se srnou

Otakar Číla
Pytlák se srnou

Id: 451801

olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:

210 000

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 467401

bronzová plastika, výška 71 cm, rozměr spodní části 16 x 16 cm, značeno na spodní části, z cyklu Hynku! Viléme! Jarmilo! Konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1995

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

210 000

Jaroslav Horejc - Lučištník

Jaroslav Horejc
Lučištník

Id: 339202

patinovaná bronzová plastika, výška cca 58 cm, značeno na plintě včetně značky litce Barták, plastika umístěna na kamenném podstavci o výšce 3 cm, vše v původním stavu, starý původní odlitek

Detail

Vyvolávací cena:
30 000

208 008

Josef Hlinomaz - Dva šílení brankáři

Josef Hlinomaz
Dva šílení brankáři

Id: 450101

kombinovaná technika, akvarel/tempera/tuš/papír, rozměr listu 27 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:

208 000

Josef Hlinomaz - Generálské zjevení

Josef Hlinomaz
Generálské zjevení

Id: 389003

kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

207 777

Miroslav Kostka - Vazba dvou systémů

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Detail

Vyvolávací cena:

206 000

Václav Radimský - Letní tůň

Václav Radimský
Letní tůň

Id: 1618

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 62 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
49 000

205 000

Kamil Lhoták - Na kluzišti

Kamil Lhoták
Na kluzišti

Id: 53004

tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 15 cm, signováno monogramem vpravo dole, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Detail

Vyvolávací cena:
60 000

205 000

Christian Georg Schütz ml. - Společnost u jezera

Christian Georg Schütz ml.
Společnost u jezera

Id: 72301

olej/plátno/podloženo sololitem, rozměr 83 x 142 cm, nesignováno, přelom 18./19. století, novodobě rámováno, krakeláž

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Detail

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Julius Mařák - Lesní pěšina

Julius Mařák
Lesní pěšina

Id: 212101

olej/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Detail

Vyvolávací cena:
15 000

205 000

Othon Coubine - Rozkvetlá kytice

Othon Coubine
Rozkvetlá kytice

Id: 216901

olej/plátno, rozměr 66 x 83 cm, značeno vpravo dole, nataženo na francouzském blindrámu, oděrky na rámu

Detail

Vyvolávací cena:
16 000

205 000

Václav Radimský - Na řece

Václav Radimský
Na řece

Id: 298101

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně popis, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Detail

Vyvolávací cena:
55 000

205 000

Emil Filla - Zápas býka se lvem

Emil Filla
Zápas býka se lvem

Id: 356803

kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan Saudek - Torzo č.1

Torzo č.1

Id: 413101

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

Jan  Zrzavý - Malý bretaňský přístav

Malý bretaňský přístav

Id: 415706

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Detail

Vyvolávací cena:

205 000

František Kupka - U stolu

František Kupka
U stolu

Id: 512602

kresba pastelem/papír, rozměr listu 10 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno ve spodní části (věnováno částé hostitelce pí. Fořtové), paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno z pozůstalosti adresátky autorského věnování

Detail

Vyvolávací cena:
18 000

205 000